Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 25 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 25 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Allianz Hypotheek1,62%1,78%1,93%2,27%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,70%1,70%1,90%2,10%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,78%1,90%1,97% 
MUNT Hypotheken Hypotheek1,78%1,78%1,78%1,98%
ASR WelThuis hypotheek1,80%1,86%1,87%2,15%
HollandWoont Hypotheek1,80%   
NIBC Direct Hypotheek1,80%   
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,80%1,80%2,00%2,20%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,82%1,83%1,98% 
AEGON Hypotheken1,83%1,94%1,97%2,16%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek1,83%1,90%2,20%2,80%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,83%1,86%1,97%2,13%
Argenta Hypotheek1,84%1,94%1,99%2,19%
Conservatrix Hypotheek1,85%2,05%2,25%  
IQWOON Hypotheek1,86%2,02%2,07%3,12%
Obvion Woon Hypotheek1,87%1,97%2,12%2,37%
Merius Hypotheken Hypotheek1,90%1,80%1,81%2,08%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,90%1,90%2,10%2,30%
Hypotrust Goede Start Hypotheek2,00%   
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,00%2,00%2,20%2,40%
Tulp Hypotheken Hypotheek2,10%1,95%1,95%2,10%