Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 25 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 25 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Allianz Hypotheek1,93%2,13%2,23%2,68%
HollandWoont Hypotheek2,00%   
ASR WelThuis hypotheek2,05%2,16%2,17%2,45%
MUNT Hypotheken Hypotheek2,05%2,11%2,21%2,41%
Conservatrix Hypotheek2,10%2,30%2,50% 
Merius Hypotheken Hypotheek2,10%2,27%2,28%2,65%
IQWOON Hypotheek2,11%2,29%2,30%3,38%
Argenta Hypotheek2,14%2,19%2,34%2,54%
NIBC Direct Hypotheek2,14%   
Reaal Lekker Wonen Hypotheek2,14%2,15%2,45%3,05%
Robuust Hypotheken Hypotheek2,18%2,18%2,30%2,50%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam2,20%2,20%2,40%2,60%
AEGON Hypotheken2,28%2,41%2,51%2,68%
Hypotrust Goede Start Hypotheek2,35%   
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden2,40%2,40%2,60%2,80%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam2,40%2,40%2,60%2,80%
Tulp Hypotheken Hypotheek2,40%2,20%2,30%2,40%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek2,45%2,51%2,67% 
Obvion Woon Hypotheek2,53%2,58%2,73%2,98%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,60%2,60%2,80%3,00%