Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 25 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 25 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Allianz Hypotheek1,70%1,82%1,89%2,30%
HollandWoont Hypotheek1,70%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,70%1,92%2,07% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,75%1,90%1,90% 
MUNT Hypotheken Hypotheek1,75%1,95%2,00%2,35%
NIBC Direct Hypotheek1,77%   
Argenta Hypotheek1,79%1,89%1,99%2,44%
IQWOON Hypotheek1,79%1,97%2,02%3,05%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,80%1,80%2,00%2,20%
ASR WelThuis hypotheek1,85%2,06%2,07%2,35%
AEGON Hypotheken1,87%2,01%2,06%2,36%
Merius Hypotheken Hypotheek1,87%1,88%1,89% 
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,90%1,90%2,10%2,30%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,95%1,95%2,15%2,35%
Obvion Woon Hypotheek1,96%2,06%2,21%2,46%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,97%2,00%2,08%2,40%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek1,98%2,00%2,07%2,78%
Hypotrust Goede Start Hypotheek2,00%   
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,05%2,05%2,25%2,45%
Tulp Hypotheken Hypotheek2,39%2,13%2,13%2,39%