Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 5 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 5 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,82%3,96%4,12%4,28%
Lloyds Bank Hypotheek3,83%4,00%4,10% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,86%4,19%4,25%4,42%
Argenta Hypotheek3,86%3,99%4,12%4,40%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,86%4,13%4,28%4,48%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,86%3,95%4,09%4,27%
bijBouwe Hypotheek3,87%4,06%4,18%4,34%
NIBC Direct Hypotheek3,88%4,04%4,14%4,49%
Tulp Hypotheken Riant Hypotheek3,88%4,05%4,41%4,78%
Moneyou Hypotheek3,89%4,05%4,17%4,48%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek3,93%4,02%4,17% 
ASR WelThuis hypotheek3,94%4,17%4,21%4,40%
Allianz Hypotheek3,95%4,08%4,40%4,63%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,96%4,29%4,41%4,57%
AEGON Hypotheken3,97%3,98%4,10%4,37%
Venn Hypotheek3,97%4,20%4,33%5,41%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,97%4,10%4,22%4,36%
ING Basisrente Hypotheek3,98%4,22%4,40%4,59%
NIBC Direct Extra Hypotheek3,98%4,14%4,24%4,59%
BLG Wonen Hypotheek3,99%4,08%4,19%4,39%
Obvion Woon Hypotheek4,00%4,04%4,13%4,33%
ABN AMRO Budget Hypotheek4,01%4,34%4,40%4,57%
Nationale Nederlanden Hypotheek4,01%4,16%4,31%4,51%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw4,01%4,11%4,21%4,36%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,01%4,28%4,43%4,63%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,03%4,30%4,45%4,65%
Vista Hypotheken Hypotheek4,03%4,17%4,29%4,44%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,03%4,13%4,33%4,53% 
RegioBank Hypotheek4,04%4,10%4,22%4,43%
Lot Hypotheek4,08%4,02%4,20%4,48%
Woonnu Hypotheek Energielabel C4,08%4,26%4,36%4,51%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,11%4,44%4,56%4,72%
HollandWoont Hypotheek4,13%   
SNS Bank Hypotheek4,17%4,15%4,22%4,47%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,18%4,45%4,60%4,80%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,18%4,26%4,34%4,74%
Merius Hypotheken Hypotheek4,19%4,19%4,27%4,32%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,21%4,54%4,60%4,77%
IQWOON Hypotheek4,29%4,49%4,54%4,82%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek4,30%4,30%4,32%4,41%
ABN AMRO Woninghypotheek4,36%4,69%4,75%4,92%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,38%4,58%4,59% 
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,38%4,46%4,54%4,94%
MUNT Hypotheken Hypotheek4,51%4,62%4,75%4,90%
Attens Hypotheek4,59%4,60%4,61%4,63%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,04%4,14% 
Clarian Wonen Hypotheek 4,25%4,30%4,55%
Duitse Volksbank Hypotheek 4,11%  
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,75%4,86%5,10%