Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 5 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 5 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
ASR WelThuis hypotheek0,90%1,11%1,12%1,40%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek0,90%1,01%1,11%1,66%
Lloyds Bank Hypotheek0,92%1,02%1,12% 
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek0,95%1,05%1,12% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek0,95%1,10%1,23% 
Lot Hypotheek0,95%   
Obvion Woon Hypotheek0,96%1,06%1,21%1,46%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,97%1,08%1,31%1,43%
Argenta Hypotheek0,99%1,09%1,14%1,34%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek0,99%1,25%1,35%1,55%
Allianz Hypotheek1,00%1,20%1,30%1,50%
HollandWoont Hypotheek1,01%   
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,01%1,07%1,28%1,56%
BLG Wonen Hypotheek1,02%1,10%1,24%1,50%
Moneyou Hypotheek1,03%1,10%1,26%1,60%
bijBouwe Hypotheek1,05%1,15%1,25%1,47%
RegioBank Budget Hypotheek1,05%1,16%1,28%1,53%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,06%1,24%1,39%1,57%
Attens Hypotheek1,07%1,16%1,27%1,51%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,07%1,18%1,31%1,47%
Vista Hypotheken Hypotheek1,07%1,08%1,22%1,50%
SNS Bank Hypotheek1,08%1,18%1,32%1,53%
Hypotrust Goede Start Hypotheek1,10%   
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,10%1,10%1,30%1,50%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,11%1,17%1,38%1,66%
IQWOON Hypotheek1,11%1,31%1,36%1,74%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,11%1,26%1,36%1,66%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,12%1,23%1,46%1,58%
NIBC Direct Hypotheek1,12%1,05%1,15%1,45%
ING Basisrente Hypotheek1,13%1,23%1,36%1,54%
Merius Hypotheken Hypotheek1,13%1,18%1,27%1,55%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,14%1,29%1,44%1,54%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,14%1,24%1,34%1,49%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,16%1,34%1,49%1,67%
Triodos Bank Hypotheek1,20%1,20%1,60%1,80%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,21%1,29%1,40%1,65%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,22%1,15%1,25%1,55%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,25%1,25%1,45%1,65%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,26%1,40%1,50%1,65%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,27%1,38%1,61%1,73%
AEGON Hypotheken1,28%1,43%1,51%1,71%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,30%1,30%1,50%1,70%
ING Dagrente Hypotheek1,38%1,48%1,61%1,79%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,41%1,49%1,60%1,85%
ABN AMRO Woninghypotheek1,42%1,53%1,76%1,88%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,45%1,45%1,65%1,85%
Tulp Hypotheken Hypotheek1,45%1,27%1,27%1,45%
Duitse Volksbank Hypotheek 1,41%  
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,42%1,44%1,67%
Venn Hypotheek 1,20%1,20%1,39%