Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 5 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 5 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Centraal Beheer Thuis Hypotheek0,99%1,40%1,49%1,57%
Obvion Woon Hypotheek1,01%1,06%1,21%1,46%
Lloyds Bank Hypotheek1,05%1,15%1,30% 
Argenta Hypotheek1,06%1,11%1,26%1,46%
Allianz Hypotheek1,10%1,30%1,40%1,90%
ASR WelThuis hypotheek1,10%1,26%1,27%1,55%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,12%1,23%1,38%1,58%
Vista Hypotheken Hypotheek1,12%1,21%1,36%1,80%
bijBouwe Hypotheek1,20%1,30%1,40%1,61%
Hypotrust Goede Start Hypotheek1,20%   
Reaal Lekker Wonen Hypotheek1,22%1,27%1,37%1,92%
HollandWoont Hypotheek1,25%   
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,25%1,25%1,40%1,74%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,25%1,32%1,50% 
ING Basisrente Hypotheek1,25%1,36%1,49%1,67%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,25%1,40%1,55%1,65%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,25%1,35%1,45%1,60%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,26%1,40%1,50%1,65%
Attens Hypotheek1,27%1,36%1,45%1,74%
RegioBank Budget Hypotheek1,28%1,37%1,47%1,77%
BLG Wonen Hypotheek1,30%1,28%1,43%1,69%
Moneyou Hypotheek1,30%1,35%1,50%1,75%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,30%1,30%1,50%1,70%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,31%1,44%1,54%1,77%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,32%1,43%1,58%1,78%
IQWOON Hypotheek1,33%1,44%1,49%1,99%
Merius Hypotheken Hypotheek1,33%1,43%1,44%1,95%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,35%1,35%1,50%1,84%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,35%1,40%1,50%1,80%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,35%1,40%1,53%1,76%
SNS Bank Hypotheek1,37%1,48%1,62%1,87%
NIBC Direct Hypotheek1,40%1,26%1,36%1,66%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,41%1,54%1,64%1,87%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,42%1,53%1,68%1,88%
AEGON Hypotheken1,44%1,49%1,59%1,99%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,45%1,45%1,65%1,95%
Triodos Bank Hypotheek1,45%1,45%1,85%2,05%
ING Dagrente Hypotheek1,50%1,61%1,74%1,92%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,50%1,36%1,46%1,76%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,50%1,50%1,70%1,90%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,55%1,55%1,75%1,95%
ABN AMRO Woninghypotheek1,62%1,73%1,88%2,08%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,65%1,65%1,85%2,15%
Tulp Hypotheken Hypotheek1,70%1,50%1,60%1,70%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,75%1,75%1,95%2,15%
Duitse Volksbank Hypotheek 1,46%  
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,52%1,54%1,67%
Venn Hypotheek 1,41%1,41%1,60%