Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 5 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 5 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
ASR WelThuis hypotheek0,75%1,01%1,02%1,30%
BLG Wonen Hypotheek0,75%0,97%1,02%1,30%
Lot Hypotheek0,75%1,04%1,14%1,39%
RegioBank Hypotheek0,75%0,97%1,02%1,30%
SNS Bank Hypotheek0,75%0,96%1,02%1,30%
Obvion Woon Hypotheek0,81%0,96%1,11%1,36%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek0,83%0,95%1,06% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,84%0,89%1,07%1,27%
HollandWoont Hypotheek0,85%   
Lloyds Bank Hypotheek0,85%0,96%1,11% 
Venn Hypotheek0,85%1,00%1,11%1,37%
Nationale Nederlanden Hypotheek0,86%1,06%1,21%1,41%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw0,86%1,01%1,11%1,26%
Vista Hypotheken Hypotheek0,86%1,00%1,11%1,36%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt0,87%0,96%1,11%1,52%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek0,88%0,98%1,14% 
ING Basisrente Hypotheek0,88%1,01%1,14%1,40%
Allianz Hypotheek0,89%1,13%1,25%1,75%
Argenta Hypotheek0,89%1,09%1,14%1,34%
bijBouwe Hypotheek0,89%1,07%1,25%1,42%
Centraal Beheer Leef Hypotheek0,89%0,98%1,09%1,37%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam0,89%0,98%1,18%1,38%
Robuust Hypotheken Hypotheek0,90%1,02%1,14%1,41%
Woonfonds Woongenot Hypotheek0,90%1,00%1,12%1,41%
Moneyou Hypotheek0,92%1,01%1,16%1,42%
IQWOON Hypotheek0,93%1,19%1,28%1,68%
NIBC Direct Hypotheek0,94%1,05%1,20%1,50%
ABN AMRO Budget Hypotheek0,99%1,04%1,22%1,42%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden0,99%1,08%1,28%1,48%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,00%1,07%1,24%1,44%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,00%1,09%1,19%1,36%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C1,00%1,10%1,50%1,70% 
Merius Hypotheken Hypotheek1,02%1,22%1,22%1,43%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,04%1,15%1,30%1,60%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,04%1,13%1,33%1,53%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,07%1,20%1,35%1,59%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,10%1,17%1,34%1,54%
Hypotrust Goede Start Hypotheek1,10%   
Attens Hypotheek1,13%1,19%1,30%1,46%
ING Dagrente Hypotheek1,13%1,26%1,39%1,65%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,14%1,19%1,37%1,57%
AEGON Hypotheken1,14%1,35%1,36%1,38%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,14%1,23%1,43%1,63%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,21%1,29%1,37%1,62%
ABN AMRO Woninghypotheek1,29%1,34%1,52%1,72%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,41%1,49%1,57%1,82%
Tulp Hypotheken Hypotheek1,65%1,36%1,36%1,65%
ASR DigiThuis Hypotheek 0,85%0,95% 
Clarian Wonen Hypotheek 1,14%1,16% 
Duitse Volksbank Hypotheek 1,45%  
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,17%1,29%1,62%