Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 5 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 5 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
ASR WelThuis hypotheek0,85%1,16%1,17%1,45%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek0,95%1,11%1,25% 
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek0,96%1,20%1,37% 
bijBouwe Hypotheek1,00%1,10%1,25%1,57%
Venn Hypotheek1,00%1,21%1,25%1,74%
Argenta Hypotheek1,04%1,14%1,24%1,69%
Lot Hypotheek1,04%   
Obvion Woon Hypotheek1,05%1,15%1,30%1,55%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,06%1,12%1,32%1,61%
BLG Wonen Hypotheek1,08%1,16%1,30%1,56%
IQWOON Hypotheek1,08%1,27%1,32%1,71%
HollandWoont Hypotheek1,10%   
Hypotrust Goede Start Hypotheek1,10%   
Lloyds Bank Hypotheek1,10%1,20%1,30% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,12%1,19%1,42%1,54%
Allianz Hypotheek1,12%1,20%1,30%1,65%
RegioBank Budget Hypotheek1,12%1,20%1,35%1,63%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek1,14%1,25%1,35%1,93%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,16%1,22%1,42%1,71%
SNS Bank Hypotheek1,18%1,28%1,42%1,63%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1,19%1,30%1,43%1,75%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,19%1,26%1,39%1,63%
Merius Hypotheken Hypotheek1,20%1,30%1,31% 
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,20%1,20%1,40%1,60%
Moneyou Hypotheek1,21%1,25%1,41%1,65%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,21%1,41%1,56%1,66%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,21%1,36%1,46%1,61%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,21%1,29%1,40%1,65%
ING Basisrente Hypotheek1,22%1,35%1,48%1,70%
NIBC Direct Hypotheek1,22%1,20%1,30%1,60%
Vista Hypotheken Hypotheek1,22%1,28%1,42%1,72%
Attens Hypotheek1,23%1,29%1,40%1,74%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,23%1,35%1,50%1,68%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,26%1,26%1,36%1,66%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,27%1,34%1,57%1,69%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,32%1,30%1,40%1,70%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,33%1,45%1,60%1,78%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,35%1,35%1,55%1,75%
Triodos Bank Hypotheek1,35%1,35%1,75%1,95%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,36%1,42%1,55%1,75%
AEGON Hypotheken1,38%1,53%1,61%1,81%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,40%1,40%1,60%1,80%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,41%1,49%1,60%1,85%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,42%1,49%1,72%1,84%
ING Dagrente Hypotheek1,47%1,60%1,73%1,95%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,55%1,55%1,75%1,95%
ABN AMRO Woninghypotheek1,57%1,64%1,87%1,99%
Tulp Hypotheken Hypotheek1,82%1,53%1,53%1,82%
Duitse Volksbank Hypotheek 1,41%  
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,57%1,59%1,82%