Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
nu bereikbaar

Laagste actuele hypotheekrente 15 jaar rente vast, levenhypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 5-7-2022. Op deze pagina ziet u de laagste, actuele hypotheekrente voor een levenhypotheek bij een rente vast periode van 15 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
Lloyds Bank Hypotheek3,85%3,97%4,07% 
Argenta Hypotheek3,94%4,27%4,29%4,59%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,97%4,13%4,25%4,36%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,01%4,07%4,09%4,31%
ASR WelThuis hypotheek4,07%4,20%4,24%4,48%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,21%4,27%4,29%4,51%
BLG Wonen Hypotheek4,33%4,42%4,45%4,66%