Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Laagste actuele hypotheekrente 30 jaar rente vast, levenhypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 23-9-2020. Op deze pagina ziet u de laagste, actuele hypotheekrente voor een levenhypotheek bij een rente vast periode van 30 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
Argenta Hypotheek1,94%2,09%2,14%2,49%
ASR WelThuis hypotheek1,95%2,31%2,32%2,60%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek2,00%2,19%2,37%2,56%
Florius Profijt twaalf hypotheek2,10%2,29%2,47%2,66%
Lloyds Bank Hypotheek1,91%2,10%2,25% 
Syntrus Achmea Basishypotheek1,97%2,04%2,06%2,32%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,17%2,24%2,26%2,52%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,28%