Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente overzicht spaarhypotheek 15 jaar vast

Vergelijk alle banken en vind de laagste hypotheekrente voor een spaarhypotheek met de rente 15 jaar vast. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
SNS Bank Hypotheek3,37%3,47%3,48%3,68%
BLG Wonen Hypotheek3,38%3,47%3,50%3,71%
AEGON Hypotheken3,40%3,50%3,62%3,73%
Syntrus Achmea Basishypotheek3,51%3,57%3,59%3,81%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,71%3,77%3,79%4,01%