Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 10 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 10 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,49%1,54%1,70%1,94%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,61%1,67%1,71%2,09%
Lloyds Bank Hypotheek1,55%1,60%1,75% 
Reaal Lekker Wonen Hypotheek 1,65%1,75%2,50%
BLG Wonen Hypotheek1,62%1,66%1,76%2,14%
Obvion Compact Hypotheek1,62%1,72%1,77%2,22%
RegioBank Budget Hypotheek1,64%1,67%1,77%2,12%
Moneyou Hypotheek1,63%1,67%1,79%2,09%
Argenta Hypotheek1,55%1,65%1,80%2,00%
bijBouwe Hypotheek1,63%1,68%1,80%2,10%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,63%1,64%1,80% 
Merius Hypotheken Hypotheek1,65%1,79%1,80%2,30%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1,76%1,76%1,81%2,09%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,71%1,77%1,81%2,19%
NIBC Direct Hypotheek1,65%1,71%1,81%2,11%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,81%1,82%1,83%2,10%
Attens Hypotheek1,65%1,72%1,84%2,14%
Venn Hypotheek1,64%1,85%1,85%2,10%
ING Basisrente Hypotheek1,66%1,72%1,86%2,11%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,67%1,74%1,88%2,13%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,69%1,74%1,90%2,14%
IQWOON Hypotheek1,69%1,87%1,90%2,62%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,76%1,91%1,91%2,26%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,75%1,81%1,91%2,21%
ASR WelThuis hypotheek1,65%1,91%1,92%2,15%
SNS Bank Hypotheek1,64%1,83%1,93%2,17%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,65%1,95%1,95%2,15%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,65%1,95%1,95%1,95%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,75%1,75%1,95%2,15%
Obvion Basis Hypotheek1,82%1,92%1,97%2,42%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,77%1,84%1,98%2,23%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,79%1,84%2,00%2,24%
Allianz Hypotheek1,65%1,86%2,01%2,41%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,98%2,03%2,20%
Vista Hypotheken Hypotheek1,81%1,96%2,06%2,24%
Tulp Hypotheken Hypotheek2,17%1,97%2,07%2,17%
Triodos Bank Hypotheek1,70%1,70%2,10%2,30%
ING Dagrente Hypotheek1,91%1,97%2,11%2,36%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,95%1,95%2,15%2,35%
Obvion Hypotheek2,02%2,12%2,17%2,62%
AEGON Hypotheken1,99%2,09%2,19%2,49%
ABN AMRO Woninghypotheek1,99%2,04%2,20%2,44%
Syntrus Achmea Basishypotheek2,00%2,00%2,20%2,65%
Robuust Hypotheken Hypotheek2,05%2,15%2,25%2,45%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,20%2,20%2,40%2,85%
Colibri Hypotheken Hypotheek2,32%2,32%2,42%2,57%
Conservatrix Hypotheek2,05%2,25%2,45% 
Duitse Volksbank Hypotheek 1,59%  
Hypotrust Goede Start Hypotheek2,20%