Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 10 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 10 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

Hypotheekrente vergelijken: wat zijn de actuele hypotheekrentetarieven?

De actuele hypotheekrentetarieven vindt u in de tabel hieronder:

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Venn Hypotheek3,89%3,74%3,83%4,06%
bijBouwe Hypotheek3,67%3,76%3,86%4,08%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,86%3,87%3,89%4,26%
Lloyds Bank Hypotheek3,73%3,82%3,92% 
Argenta Hypotheek3,73%3,88%3,94%4,13%
Attens Hypotheek3,93%3,94%3,95%4,05%
Moneyou Hypotheek3,78%3,87%3,97%4,24%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,96%3,97%3,99%4,31%
ASR DigiThuis Hypotheek 3,91%4,01% 
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,69%3,86%4,01%4,21%
Vista Hypotheken Hypotheek3,78%3,95%4,01%4,19%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,71%3,91%4,03%4,10%
BLG Wonen Hypotheek3,78%3,96%4,03%4,18%
MUNT Hypotheken Hypotheek3,95%3,94%4,03%4,23%
RegioBank Hypotheek3,78%3,96%4,03%4,18%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,79%3,95%4,04%4,08%
ASR WelThuis hypotheek3,78%4,01%4,05%4,18%
NIBC Hypotheek3,91%3,98%4,05%4,23%
Obvion Woon Hypotheek3,85%3,97%4,06%4,26%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,00%4,01%4,06%4,38%
Lot Hypotheek3,97%3,91%4,08%4,27%
Clarian Wonen Hypotheek 3,90%4,09%4,20%
Allianz Hypotheek3,75%3,85%4,10%5,10%
AEGON Hypotheken3,75%4,05%4,11%4,26%
SNS Bank Hypotheek3,86%4,00%4,11%4,21%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,90%4,13%4,14% 
ING Basisrente Hypotheek3,85%4,03%4,15%4,21%
NIBC Extra Hypotheek4,01%4,08%4,15%4,33%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,85%4,00%4,15%4,35%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,84%4,01%4,16%4,36%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,80%4,04%4,17%4,29%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,86%4,06%4,18%4,25%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,95%4,05%4,20%4,30% 
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,20%4,21%4,26%4,58%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,71%4,16%4,26%4,41%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,00%4,15%4,30%4,50%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,95%4,19%4,32%4,44%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,28%4,33%4,65%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,84%4,26%4,36%4,51%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek4,11%4,25%4,37% 
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,06%4,26%4,38%4,45%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,84%4,31%4,46%4,66%
ABN AMRO Woninghypotheek4,21%4,41%4,53%4,60%
Merius Hypotheken Hypotheek4,40%3,95%4,60%4,85%
Tulp Hypotheken Riant Hypotheek3,86%4,32%4,65%4,88%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek4,69%4,69%4,71%4,80%
Duitse Volksbank Hypotheek 4,05%  
HollandWoont Hypotheek3,90%