Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 10 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 10 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

Hypotheekrente vergelijken: wat zijn de actuele hypotheekrentetarieven?

De actuele hypotheekrentetarieven vindt u in de tabel hieronder:

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Lloyds Bank Hypotheek3,78%3,82%3,92% 
Venn Hypotheek3,90%3,90%3,92%4,09%
bijBouwe Hypotheek3,80%3,85%3,97%4,17%
Moneyou Hypotheek3,82%3,82%4,02%4,29%
BLG Wonen Hypotheek3,83%3,95%4,04%4,24%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,78%3,96%4,04%4,10%
MUNT Hypotheken Hypotheek3,92%3,96%4,05%4,25%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,73%3,94%4,06%4,12%
ASR DigiThuis Hypotheek 3,96%4,06% 
Argenta Hypotheek3,88%4,03%4,07%4,22%
Vista Hypotheken Hypotheek3,85%4,01%4,07%4,15%
Lot Hypotheek4,10%3,96%4,08%4,22%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,90%4,05%4,08%4,28%
ASR WelThuis hypotheek3,88%4,06%4,10%4,23%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek3,84%3,91%4,10% 
NIBC Hypotheek3,90%4,03%4,10%4,23%
RegioBank Hypotheek3,83%4,01%4,10%4,24%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,93%4,01%4,10%4,17%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,66%3,96%4,11%4,31%
SNS Bank Hypotheek3,85%4,05%4,14%4,25%
Clarian Wonen Hypotheek 4,00%4,15%4,30%
Merius Hypotheken Hypotheek4,30%4,00%4,15%4,80%
AEGON Hypotheken3,90%4,10%4,16%4,41%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,10%4,11%4,16%4,58%
Obvion Woon Hypotheek3,92%4,04%4,18%4,33%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,95%4,18%4,19% 
Allianz Hypotheek4,05%4,05%4,20%5,10%
ING Basisrente Hypotheek3,85%4,08%4,20%4,26%
NIBC Extra Hypotheek4,00%4,13%4,20%4,33%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,88%4,09%4,21%4,27%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,83%4,08%4,21%4,31%
Attens Hypotheek4,11%4,21%4,23%4,25%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,18%4,23%4,55%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,83%4,08%4,23%4,33% 
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,90%4,10%4,25%4,45%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,81%4,16%4,26%4,41%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,81%4,11%4,26%4,46%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,98%4,23%4,36%4,46%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,81%4,21%4,36%4,56%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,30%4,31%4,36%4,78%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,83%4,26%4,36%4,51%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,05%4,25%4,40%4,60%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,08%4,29%4,41%4,47%
ABN AMRO Woninghypotheek4,23%4,44%4,56%4,62%
Tulp Hypotheken Riant Hypotheek3,91%4,27%4,60%4,83%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek4,64%4,64%4,66%4,75%
Duitse Volksbank Hypotheek 4,05%  
HollandWoont Hypotheek3,98%