Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente overzicht 25 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 27-5-2022. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 25 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,32%3,51%3,61% 
Obvion Woon Hypotheek3,34%3,48%3,63%3,80%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,36%3,44%3,59%3,79%
Allianz Hypotheek3,37%3,60%3,61%3,74%
Lot Hypotheek3,39%3,75%3,82%4,02%
HollandWoont Hypotheek3,40%   
NIBC Direct Hypotheek3,40%   
AEGON Hypotheken3,47%3,68%3,77%3,95%
Merius Hypotheken Hypotheek3,50%3,85%3,85%3,95%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,51%3,59%3,74%3,94%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,51%3,60%3,75%3,95%
ASR WelThuis hypotheek3,53%3,58%3,62%3,91%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,53%3,72%3,80%3,95%
Argenta Hypotheek3,56%3,89%3,91%4,02%
MUNT Hypotheken Hypotheek3,59%3,74%3,74%3,96%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden3,61%3,70%3,85%4,05%
IQWOON Hypotheek3,69%3,90%3,94%4,14%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,70%3,70%3,71%4,01%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek3,72%3,72%3,74%3,80%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek3,76%3,95%4,10% 
ASR DigiThuis Hypotheek 3,51%3,61% 
Clarian Wonen Hypotheek 3,65%3,77%3,92%