Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 7 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 7 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,73%4,09%4,21%4,35%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,76%3,97%4,07%4,14%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,76%4,01%4,16%4,36%
bijBouwe Hypotheek3,77%3,86%3,96%4,18%
Argenta Hypotheek3,82%3,97%4,03%4,65%
ASR WelThuis hypotheek3,83%4,16%4,20%4,33%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,84%4,42%4,57%4,77%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,84%4,37%4,47%4,62%
Allianz Hypotheek3,85%3,95%4,20%5,20%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,85%4,09%4,22%4,34%
ING Basisrente Hypotheek3,86%4,05%4,17%4,21%
BLG Wonen Hypotheek3,89%4,00%4,09%4,22%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,89%4,05%4,14%4,18%
Attens Hypotheek3,90%4,18%4,19%4,25%
NIBC Hypotheek3,90%4,00%4,08%4,26%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,90%4,15%4,30%4,50%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,91%4,12%4,22%4,29%
AEGON Hypotheken3,91%4,21%4,27%4,42%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,91%4,16%4,31%4,51%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,91%4,03%4,12%4,35%
Obvion Woon Hypotheek3,93%4,01%4,10%4,30%
Syntrus Achmea Basishypotheek3,94%3,99%4,04%4,34%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,96%3,97%4,02%4,36%
Lot Hypotheek3,99%3,85%3,99%4,26%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,00%4,24%4,37%4,49%
HollandWoont Hypotheek4,00%   
NIBC Extra Hypotheek4,00%4,10%4,18%4,36%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,00%4,10%4,25%4,35% 
Venn Hypotheek4,02%3,89%3,97%4,17%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,05%4,30%4,45%4,65%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,10%4,18%4,34% 
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,11%4,32%4,42%4,49%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,14%4,19%4,24%4,54%
ABN AMRO Woninghypotheek4,26%4,47%4,57%4,64%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,06%4,16% 
Clarian Wonen Hypotheek 4,05%4,29%4,45%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,28%4,33%4,65%