Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 7 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 7 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
bijBouwe Hypotheek1,05%1,15%1,30%1,64%
Venn Hypotheek1,13%1,41%1,43%1,82%
ASR WelThuis hypotheek1,15%1,41%1,42%1,70%
Obvion Woon Hypotheek1,16%1,31%1,46%1,71%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1,22%1,32%1,45%1,76%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,23%1,30%1,53%1,65%
HollandWoont Hypotheek1,23%   
Lot Hypotheek1,23%   
Syntrus Achmea Basishypotheek1,26%1,31%1,43%1,67%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,28%1,34%1,55%1,83%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,28%1,43%1,54%1,87%
Argenta Hypotheek1,29%1,44%1,54%1,99%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,29%1,58%1,81% 
Attens Hypotheek1,30%1,32%1,42%1,75%
BLG Wonen Hypotheek1,30%1,39%1,53%1,80%
Triodos Bank Hypotheek1,30%1,30%1,70%1,90%
Allianz Hypotheek1,32%1,41%1,52%1,96%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,32%1,62%1,77%1,87%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,32%1,57%1,67%1,82%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,35%1,35%1,55%1,75%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,38%1,45%1,68%1,80%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,38%1,44%1,65%1,93%
ING Basisrente Hypotheek1,39%1,59%1,72%1,98%
NIBC Direct Hypotheek1,42%1,40%1,50%1,80%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek1,43%1,53%1,63%2,00%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,46%1,51%1,63%1,87%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,48%1,55%1,66%1,82%
AEGON Hypotheken1,49%1,64%1,72%1,83%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,50%1,50%1,70%1,90%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,50%1,50%1,70%1,90%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,52%1,50%1,60%1,90%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,53%1,60%1,83%1,95%
ING Dagrente Hypotheek1,64%1,84%1,97%2,23%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,65%1,65%1,85%2,05%
ABN AMRO Woninghypotheek1,68%1,75%1,98%2,10%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,48%1,50%1,73%