Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 7 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 7 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%101% 
Allianz Hypotheek1,49%1,59%1,59% 
Obvion Compact Hypotheek1,59%1,69%1,74%2,19%
ASR WelThuis hypotheek1,60%1,81%1,82%2,10%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,64%1,64%1,84%2,19%
Argenta Hypotheek1,65%1,65%1,80% 
Hypotrust OK Hypotheek1,65%1,65%1,80% 
bijBouwe Hypotheek1,69%1,74%1,88%2,14%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,72%1,70%1,76%2,43%
BLG Wonen Hypotheek1,79%1,80%1,90%2,25%
Obvion Basis Hypotheek1,79%1,89%1,94%2,39%
Attens Hypotheek1,80%1,80%1,80%2,00%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,82%1,80%1,86%2,53%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1,83%2,00%2,09%2,30%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,83%2,13%2,13%2,53%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,83%2,13%2,13%2,13%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,84%1,84%2,04%2,39%
Triodos Bank Hypotheek1,85%1,85%2,25%2,45%
ING Basisrente Hypotheek1,87%1,87%2,07%2,32%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,94%1,94%2,14%2,49%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,95%1,95%2,15%2,65%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,95%2,05%2,15%2,31%
Delta Lloyd Budget hypotheek1,99%1,94%2,14%2,49%
NIBC Direct Hypotheek1,99%1,79%1,89%2,19%
Obvion Hypotheek1,99%2,09%2,14%2,59%
Delta Lloyd Drie Sterren Hypotheek2,09%2,04%2,24%2,59%
Delta Lloyd Nieuwbouw Hypotheek2,09%2,04%2,24%2,59%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,10%2,10%2,50%2,80%
ING Dagrente Hypotheek2,12%2,12%2,32%2,57%
ABN AMRO Woninghypotheek2,14%2,14%2,34%2,69%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,15%2,15%2,35%2,85%
AEGON Hypotheken2,19%2,24%2,34%2,64%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,75%2,01%2,13%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek 2,38%2,48%2,58%
Venn Hypotheek 1,90%1,90%2,14%

Gratis kennismaken

Hypotheekexpert helpt u graag

De beste hypotheek kiezen is niet eenvoudig. Er zijn meer dan 500 mogelijkheden... Een Hypotheekexpert van NHP helpt u graag. Als kennismaking kunt u 30 minuten gratis met ons sparren.

Plan een telefonische afspraak
Gratis en vrijblijvend!

Hulp door experts van