Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 7 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 7 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Centraal Beheer Leef Hypotheek4,09%4,25%4,39%4,63%
Robuust Hypotheken Hypotheek4,09%4,28%4,41%4,60%
Obvion Woon Hypotheek4,11%4,26%4,35%4,55%
Attens Hypotheek4,14%4,19%4,31%4,54%
NIBC Direct Hypotheek4,14%4,26%4,36%4,61%
Venn Hypotheek4,14%4,26%4,34%5,39%
AEGON Hypotheken4,20%4,31%4,42%4,65%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam4,23%4,29%4,44%4,64%
Woonfonds Woongenot Hypotheek4,23%4,31%4,49%4,71%
NIBC Direct Extra Hypotheek4,24%4,36%4,46%4,71%
Argenta Hypotheek4,26%4,46%4,57%4,91%
Nationale Nederlanden Hypotheek4,27%4,40%4,55%4,75%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw4,27%4,35%4,45%4,60%
ING Basisrente Hypotheek4,29%4,51%4,67%4,82%
Woonnu Hypotheek Energielabel C4,29%4,44%4,56%4,81%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam4,30%4,48%4,54%4,66%
HollandWoont Hypotheek4,30%   
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,30%4,40%4,55%4,75%
ASR WelThuis hypotheek4,32%4,40%4,44%4,68%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,33%4,38%4,47%4,76%
BLG Wonen Hypotheek4,36%4,41%4,48%4,76%
Lot Hypotheek4,36%4,25%4,43%4,71%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,38%4,44%4,59%4,79%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,40%4,50%4,70%4,90% 
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,43%4,51%4,67% 
ABN AMRO Budget Hypotheek4,45%4,63%4,69%4,81%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,45%4,55%4,70%4,90%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,53%4,58%4,67%4,96%
ING Dagrente Hypotheek4,54%4,76%4,92%5,07%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,65%4,83%4,89%5,01%
Allianz Hypotheek4,65%4,83%4,88%5,00%
ABN AMRO Woninghypotheek4,80%4,98%5,04%5,16%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,38%4,48% 
Clarian Wonen Hypotheek 4,50%4,65%4,95%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,85%4,96%5,20%