Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 7 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 7 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,89%4,11%4,26%4,46%
bijBouwe Hypotheek3,90%3,95%4,07%4,27%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,91%4,09%4,19%4,26%
NIBC Hypotheek3,91%4,05%4,13%4,16%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,93%4,04%4,16%4,21%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,95%4,34%4,49%4,69%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,95%4,29%4,39%4,54%
ING Basisrente Hypotheek3,96%4,15%4,27%4,31%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,96%4,19%4,31%4,45%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,99%4,10%4,22%4,27%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,00%4,21%4,34%4,46%
Obvion Woon Hypotheek4,00%4,08%4,22%4,37%
Robuust Hypotheken Hypotheek4,00%4,15%4,18%4,38%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,00%4,25%4,40%4,50% 
NIBC Extra Hypotheek4,01%4,15%4,23%4,26%
Argenta Hypotheek4,02%4,17%4,21%4,89%
BLG Wonen Hypotheek4,03%4,03%4,13%4,26%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,04%4,26%4,41%4,61%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,05%4,25%4,40%4,60%
ABN AMRO Budget Hypotheek4,06%4,24%4,34%4,41%
AEGON Hypotheken4,06%4,26%4,32%4,57%
Venn Hypotheek4,06%4,09%4,17%4,31%
HollandWoont Hypotheek4,08%   
Syntrus Achmea Basishypotheek4,09%4,14%4,19%4,54%
Attens Hypotheek4,10%4,18%4,19%4,25%
Lot Hypotheek4,12%3,90%4,04%4,26%
Allianz Hypotheek4,15%4,15%4,30%5,20%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,15%4,36%4,49%4,61%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,15%4,23%4,39% 
ASR WelThuis hypotheek4,18%4,26%4,30%4,43%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,20%4,40%4,55%4,75%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,26%4,44%4,54%4,61%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,29%4,34%4,39%4,74%
ABN AMRO Woninghypotheek4,41%4,59%4,69%4,76%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,16%4,26% 
Clarian Wonen Hypotheek 4,15%4,35%4,55%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,18%4,23%4,55%