Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 7 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 7 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,98%1,10%1,28%1,48%
NIBC Direct Hypotheek0,99%1,15%1,30%1,60%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,03%1,16%1,29%1,60%
Venn Hypotheek1,03%1,31%1,35%1,53%
Argenta Hypotheek1,04%1,19%1,24%1,59%
Allianz Hypotheek1,05%1,24%1,39%1,87%
ASR WelThuis hypotheek1,05%1,31%1,32%1,60%
bijBouwe Hypotheek1,05%1,15%1,30%1,62%
Obvion Woon Hypotheek1,06%1,21%1,36%1,61%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,08%1,33%1,48%1,68%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,08%1,28%1,38%1,53%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,09%1,25%1,40%1,70%
Lot Hypotheek1,10%1,20%1,30%1,55%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,13%1,25%1,43%1,63%
BLG Wonen Hypotheek1,13%1,25%1,39%1,65%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,13%1,26%1,43%1,78%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,13%1,26%1,38% 
HollandWoont Hypotheek1,14%   
ING Basisrente Hypotheek1,14%1,34%1,47%1,73%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,15%1,24%1,40%1,66%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,19%1,19%1,39%1,59%
Attens Hypotheek1,20%1,22%1,32%1,57%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1,21%1,37%1,52%1,78%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,26%1,31%1,43%1,67%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,28%1,40%1,58%1,78%
AEGON Hypotheken1,28%1,49%1,60%1,61%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,29%1,29%1,49%1,69%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,30%1,30%1,50%1,70%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,30%1,45%1,60%1,83%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C1,30%1,30%1,70%1,90% 
ING Dagrente Hypotheek1,39%1,59%1,72%1,98%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,40%1,40%1,60%1,80%
ABN AMRO Woninghypotheek1,43%1,55%1,73%1,93%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,46%1,51%1,63%1,87%
ASR DigiThuis Hypotheek 1,15%1,25% 
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,43%1,55%1,68%