Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 7 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 7 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Venn Hypotheek0,88%1,04%1,17%1,41%
bijBouwe Hypotheek0,89%1,07%1,30%1,42%
Argenta Hypotheek0,94%1,14%1,19%1,44%
NIBC Direct Hypotheek0,94%1,05%1,20%1,50%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,95%1,00%1,18%1,38%
Obvion Woon Hypotheek0,95%1,10%1,25%1,50%
Lot Hypotheek0,96%1,10%1,20%1,45%
HollandWoont Hypotheek0,98%   
BLG Wonen Hypotheek1,00%1,17%1,26%1,54%
Allianz Hypotheek1,01%1,24%1,37%1,87%
Centraal Beheer Leef Hypotheek1,01%1,12%1,25%1,49%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,02%1,14%1,28%1,53%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,03%1,23%1,38%1,58%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,03%1,18%1,28%1,43%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,03%1,13%1,33%1,53%
ING Basisrente Hypotheek1,04%1,23%1,36%1,62%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,04%1,15%1,30%1,60%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,04%1,12%1,27%1,51%
ASR WelThuis hypotheek1,05%1,21%1,22%1,50%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C1,05%1,15%1,55%1,75% 
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,08%1,21%1,35% 
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,09%1,18%1,34%1,74%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,10%1,15%1,33%1,53%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,12%1,25%1,40%1,64%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,13%1,23%1,43%1,63%
Attens Hypotheek1,14%1,22%1,32%1,47%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,15%1,25%1,45%1,65%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,25%1,30%1,48%1,68%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,25%1,35%1,55%1,75%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,26%1,31%1,40%1,64%
AEGON Hypotheken1,28%1,41%1,42%1,43%
ING Dagrente Hypotheek1,29%1,48%1,61%1,87%
ABN AMRO Woninghypotheek1,40%1,45%1,63%1,83%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,46%1,51%1,60%1,84%
ASR DigiThuis Hypotheek 1,10%1,20% 
Clarian Wonen Hypotheek 1,30%1,30% 
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,18%1,30%1,63%