Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Laagste hypotheekrente 10 jaar rente vast

Hier ziet u de laagste hypotheekrentes die momenteel gelden als u de hypotheekrente 10 jaar vastzet. In dit overzicht zijn alle banken en hypotheekvormen meegenomen. U kunt ook een vergelijking maken met een specifieke hypotheekvorm of een andere renteperiode.

HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,86%0,94%1,09%1,29%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw0,89%1,04%1,14%1,29%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam0,98%0,98%1,18%1,38%
Centraal Beheer Leef Hypotheek0,91%1,02%1,15%1,41%
Lot Hypotheek0,89%1,06%1,16%1,41%
AEGON Hypotheken1,15%1,36%1,37%1,42%
bijBouwe Hypotheek0,89%1,07%1,34%1,42%
BLG Wonen Hypotheek0,89%1,01%1,14%1,42%
RegioBank Hypotheek0,90%1,03%1,17%1,42%
SNS Bank Hypotheek0,89%1,02%1,20%1,42%
Venn Hypotheek0,89%1,04%1,17%1,42%
Moneyou Hypotheek0,94%1,03%1,17%1,43%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,09%1,13%1,23%1,43%
Obvion Woon Hypotheek0,88%1,03%1,18%1,43%
Robuust Hypotheken Hypotheek0,94%1,07%1,20%1,43%
Vista Hypotheken Hypotheek0,89%1,03%1,16%1,43%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,10%1,10%1,18%1,43%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,01%1,09%1,24%1,44%
Argenta Hypotheek0,94%1,14%1,19%1,44%
Nationale Nederlanden Hypotheek0,89%1,09%1,24%1,44%
ASR WelThuis hypotheek1,01%1,21%1,22%1,45%
NIBC Direct Hypotheek0,94%1,05%1,20%1,45%
Attens Hypotheek1,15%1,36%1,37%1,48%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,01%1,11%1,28%1,48%
ING Basisrente Hypotheek0,96%1,09%1,22%1,48%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,08%1,08%1,28%1,48%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,13%1,13%1,33%1,53%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt0,90%0,99%1,15%1,55%
Merius Hypotheken Hypotheek1,04%1,35%1,35%1,55%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,04%1,15%1,30%1,55%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,11%1,21%1,38%1,58%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,16%1,24%1,39%1,59%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,23%1,23%1,43%1,63%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,08%1,25%1,43%1,64%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,34%1,39%1,45%1,66%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,24%1,35%1,69%
ING Dagrente Hypotheek1,21%1,34%1,47%1,73%
ABN AMRO Woninghypotheek1,31%1,39%1,54%1,74%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C1,05%1,15%1,55%1,75% 
Tulp Hypotheken Hypotheek1,77%1,48%1,48%1,77%
Allianz Hypotheek0,95%1,15%1,29%1,79%
IQWOON Hypotheek1,12%1,20%1,29%1,80%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,54%1,59%1,65%1,86%
ASR DigiThuis Hypotheek 1,05%1,15% 
Clarian Wonen Hypotheek 1,19%1,21% 
Duitse Volksbank Hypotheek 1,51%  
HollandWoont Hypotheek0,88%   
Hypotrust Goede Start Hypotheek1,20%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek0,88%1,01%1,15% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek0,88%0,98%1,14% 
Lloyds Bank Hypotheek0,90%1,04%1,19%