Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente overzicht spaarhypotheek 6 jaar vast

Vergelijk alle banken en vind de laagste hypotheekrente voor een spaarhypotheek met de rente 6 jaar vast. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
AEGON Hypotheken1,28%1,41%1,42%1,43%
BLG Wonen Hypotheek0,97%1,17%1,24%1,51%
SNS Bank Hypotheek0,97%1,17%1,25%1,51%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,25%1,30%1,39%1,63%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,45%1,50%1,59%1,83%