Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente overzicht spaarhypotheek 6 jaar vast

Vergelijk alle banken en vind de laagste hypotheekrente voor een spaarhypotheek met de rente 6 jaar vast. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
AEGON Hypotheken3,71%3,72%3,85%4,04%
BLG Wonen Hypotheek3,52%3,60%3,65%3,84%
SNS Bank Hypotheek3,58%3,68%3,72%3,88%
Syntrus Achmea Basishypotheek3,35%3,40%3,49%3,68%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,55%3,60%3,69%3,88%