Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Overzicht laagste hypotheekrente bankspaarhypotheek 2 jaar rente vast, banksparen sparen (SEW)

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 27-5-2022.
Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente tarieven voor een bankspaarhypotheek met een rente vast periode van 2 jaar. Alle bankspaarhypotheken op deze pagina bieden een mogelijkheid tot sparen aan (banksparen sparen, SEW). Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere renteperiode, dan kunt u deze via onderstaand menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
BLG Wonen Hypotheek2,10%2,18%2,22%2,45%
SNS Bank Hypotheek2,16%2,19%2,22%2,46%
Obvion Woon Hypotheek2,04%2,12%2,27%2,44%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam2,36%2,32%2,52%2,80%
ABN AMRO Budget Hypotheek2,51%2,47%2,67%2,95%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw2,53%2,63%2,73%2,88%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,37%2,60%2,74%2,95%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam2,60%2,60%2,75%2,95%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam2,66%2,62%2,82%3,10%
Nationale Nederlanden Hypotheek2,53%2,68%2,83%3,03%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,70%2,70%2,85%3,05%
ING Basisrente Hypotheek2,60%2,75%2,88%3,03%
ABN AMRO Woninghypotheek2,81%2,77%2,97%3,25%
AEGON Hypotheken2,95%2,96%3,08%3,26%
ING Dagrente Hypotheek2,85%3,00%3,13%3,28%