Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Overzicht laagste hypotheekrente bankspaarhypotheek 2 jaar rente vast, banksparen sparen (SEW)

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 14-6-2024.
Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente tarieven voor een bankspaarhypotheek met een rente vast periode van 2 jaar. Alle bankspaarhypotheken op deze pagina bieden een mogelijkheid tot sparen aan (banksparen sparen, SEW). Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere renteperiode, dan kunt u deze via onderstaand menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam4,29%4,43%4,45%4,57%
ABN AMRO Budget Hypotheek4,44%4,58%4,60%4,72%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,39%4,54%4,61%4,72%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw4,36%4,55%4,65%4,80%
Woonfonds Woongenot Hypotheek4,50%4,60%4,65%4,68%
Nationale Nederlanden Hypotheek4,36%4,60%4,75%4,95%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,54%4,69%4,76%4,87%
Obvion Woon Hypotheek4,60%4,62%4,76%4,88%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,64%4,78%4,80%4,92%
BLG Wonen Hypotheek4,66%4,73%4,81%4,97%
SNS Bank Hypotheek4,63%4,77%4,82%4,99%
ING Basisrente Hypotheek4,54%4,78%4,90%4,94%
ABN AMRO Woninghypotheek4,79%4,93%4,95%5,07%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,65%4,80%4,95%5,15%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,75%4,90%5,05%5,25%