Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Overzicht laagste hypotheekrente bankspaarhypotheek 30 jaar rente vast, banksparen sparen (SEW)

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 2-12-2022.
Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente tarieven voor een bankspaarhypotheek met een rente vast periode van 30 jaar. Alle bankspaarhypotheken op deze pagina bieden een mogelijkheid tot sparen aan (banksparen sparen, SEW). Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere renteperiode, dan kunt u deze via onderstaand menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw4,70%4,76%4,86%5,01%
Nationale Nederlanden Hypotheek4,70%4,81%4,96%5,16%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam4,81%4,85%4,99%5,28%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,81%4,96%5,01%5,31%
Obvion Woon Hypotheek4,75%4,97%5,06%5,26%
ABN AMRO Budget Hypotheek4,96%5,00%5,14%5,43%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,96%5,11%5,16%5,46%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam5,16%5,20%5,34%5,63%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam5,00%5,25%5,40%5,60%
ABN AMRO Woninghypotheek5,31%5,35%5,49%5,78%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden5,10%5,35%5,50%5,70%
Woonfonds Woongenot Hypotheek5,05%