Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente overzicht spaarhypotheek 1 jaar vast

Vergelijk alle banken en vind de laagste hypotheekrente voor een spaarhypotheek met de rente 1 jaar vast. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
BLG Wonen Hypotheek1,73%1,83%1,85%2,12%
SNS Bank Hypotheek1,77%1,83%1,89%2,16%
Syntrus Achmea Basishypotheek2,55%2,63%2,71%2,91%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,75%2,83%2,91%3,11%
AEGON Hypotheken2,95%2,96%3,08%3,26%