Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente overzicht 1 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 27-5-2022. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 1 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
Obvion Woon Hypotheek1,41%1,49%1,64%1,81%
BLG Wonen Hypotheek1,53%1,63%1,65%1,92%
RegioBank Hypotheek1,53%1,63%1,65%1,92%
Lot Hypotheek1,87%1,52%1,67%1,85%
SNS Bank Hypotheek1,57%1,63%1,69%1,96%
NIBC Direct Hypotheek1,45%1,61%1,76%2,06%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,65%1,70%1,79% 
Lloyds Bank Hypotheek1,65%1,70%1,80% 
ASR WelThuis hypotheek1,74%1,80%1,81%2,08%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek1,79%1,79%1,81%1,87%
Vista Hypotheken Hypotheek1,64%1,75%1,85%2,10%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,55%1,71%1,86%2,16%
ASR DigiThuis Hypotheek 1,77%1,87% 
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,74%1,92%1,94% 
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,63%1,81%1,96%2,16%
Argenta Hypotheek1,62%1,95%1,97%2,08%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,78%1,96%2,11%2,31%
Robuust Hypotheken Hypotheek2,00%2,04%2,15%2,27%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam2,01%1,97%2,17%2,40%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,86%2,04%2,19%2,39%
Woonnu Hypotheek Energielabel C2,01%2,11%2,21%2,51%
IQWOON Hypotheek2,05%2,17%2,23%2,47%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw2,08%2,14%2,24%2,39%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,96%2,14%2,29%2,49%
ABN AMRO Budget Hypotheek2,16%2,12%2,32%2,55%
Attens Hypotheek2,18%2,31%2,32%2,36%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek2,17%2,11%2,33%2,57%
Nationale Nederlanden Hypotheek2,08%2,19%2,34%2,54%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C2,05%2,15%2,35%2,55% 
Centraal Beheer Leef Hypotheek2,21%2,31%2,39%2,62%
Florius Profijt twaalf hypotheek2,27%2,21%2,43%2,67%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,22%2,41%2,44%2,72%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam2,31%2,27%2,47%2,70%
Merius Hypotheken Hypotheek2,20%2,50%2,50%2,70%
ING Basisrente Hypotheek2,30%2,39%2,52%2,67%
Clarian Wonen Hypotheek 2,41%2,61%2,84%
ABN AMRO Woninghypotheek2,46%2,42%2,62%2,85%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 2,56%2,68%2,86%
Venn Hypotheek2,21%2,55%2,68%2,88%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt2,61%2,56%2,70%3,25%
Syntrus Achmea Basishypotheek2,55%2,63%2,71%2,91%
ING Dagrente Hypotheek2,55%2,64%2,77%2,92%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,75%2,83%2,91%3,11%
AEGON Hypotheken2,79%2,85%2,97%3,16%
Allianz Hypotheek2,99%3,14%3,16%3,24%
HollandWoont Hypotheek2,35%