Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente overzicht spaarhypotheek 20 jaar vast

Vergelijk alle banken en vind de laagste hypotheekrente voor een spaarhypotheek met de rente 20 jaar vast. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Syntrus Achmea Basishypotheek3,81%3,88%3,89%4,00%
AEGON Hypotheken3,63%3,96%4,02%4,09%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,01%4,08%4,09%4,20%
BLG Wonen Hypotheek4,06%4,22%4,38%4,61%
SNS Bank Hypotheek4,11%4,22%4,37%4,61%