Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente overzicht spaarhypotheek 10 jaar vast

Vergelijk alle banken en vind de laagste hypotheekrente voor een spaarhypotheek met de rente 10 jaar vast. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
BLG Wonen Hypotheek3,10%3,09%3,22%3,41%
AEGON Hypotheken3,08%3,11%3,21%3,41%
SNS Bank Hypotheek3,18%3,19%3,27%3,41%
Syntrus Achmea Basishypotheek3,24%3,29%3,35%3,51%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,44%3,49%3,55%3,71%