Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Overzicht laagste hypotheekrente bankspaarhypotheek 6 jaar rente vast, banksparen sparen (SEW)

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 22-2-2024.
Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente tarieven voor een bankspaarhypotheek met een rente vast periode van 6 jaar. Alle bankspaarhypotheken op deze pagina bieden een mogelijkheid tot sparen aan (banksparen sparen, SEW). Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere renteperiode, dan kunt u deze via onderstaand menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,53%3,77%3,87%3,95%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,68%3,92%4,02%4,10%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,62%3,89%4,02%4,14%
ING Basisrente Hypotheek3,78%4,05%4,17%4,21%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,90%3,98%4,09%4,25%
Obvion Woon Hypotheek3,83%3,98%4,07%4,27%
BLG Wonen Hypotheek3,94%4,05%4,13%4,29%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,77%4,04%4,17%4,29%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam3,88%4,12%4,22%4,30%
SNS Bank Hypotheek4,02%4,10%4,19%4,32%
ABN AMRO Woninghypotheek4,03%4,27%4,37%4,45%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,90%4,20%4,35%4,55%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,79%4,37%4,47%4,62%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,00%4,30%4,45%4,65%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,79%4,42%4,57%4,77%