Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Overzicht laagste hypotheekrente bankspaarhypotheek 7 jaar rente vast, banksparen sparen (SEW)

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 27-5-2022.
Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente tarieven voor een bankspaarhypotheek met een rente vast periode van 7 jaar. Alle bankspaarhypotheken op deze pagina bieden een mogelijkheid tot sparen aan (banksparen sparen, SEW). Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere renteperiode, dan kunt u deze via onderstaand menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
Obvion Woon Hypotheek2,68%2,77%2,92%3,09%
BLG Wonen Hypotheek2,84%2,91%2,98%3,17%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw2,86%2,96%3,06%3,21%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam2,82%2,77%2,97%3,22%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam2,90%2,90%3,05%3,25%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden3,00%3,00%3,15%3,35%
Nationale Nederlanden Hypotheek2,86%3,01%3,16%3,36%
ABN AMRO Budget Hypotheek2,97%2,92%3,12%3,37%
AEGON Hypotheken3,08%3,11%3,21%3,41%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,91%3,04%3,14%3,41%
ING Basisrente Hypotheek2,99%3,14%3,27%3,42%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam3,12%3,07%3,27%3,52%
ABN AMRO Woninghypotheek3,27%3,22%3,42%3,67%
ING Dagrente Hypotheek3,24%3,39%3,52%3,67%