Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Overzicht laagste hypotheekrente bankspaarhypotheek 7 jaar rente vast, banksparen sparen (SEW)

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 7-5-2021.
Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente tarieven voor een bankspaarhypotheek met een rente vast periode van 7 jaar. Alle bankspaarhypotheken op deze pagina bieden een mogelijkheid tot sparen aan (banksparen sparen, SEW). Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere renteperiode, dan kunt u deze via onderstaand menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,85%0,90%1,08%1,28%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,00%1,05%1,23%1,43%
AEGON Hypotheken1,28%1,41%1,42%1,43%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,03%1,18%1,28%1,43%
Obvion Woon Hypotheek0,95%1,10%1,25%1,50%
BLG Wonen Hypotheek1,00%1,17%1,26%1,53%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,02%1,14%1,28%1,53%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,15%1,20%1,38%1,58%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,03%1,23%1,38%1,58%
ING Basisrente Hypotheek1,04%1,23%1,36%1,62%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,15%1,25%1,45%1,65%
ABN AMRO Woninghypotheek1,30%1,35%1,53%1,73%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,25%1,35%1,55%1,75%
ING Dagrente Hypotheek1,29%1,48%1,61%1,87%