Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Laagste actuele hypotheekrente 20 jaar rente vast, levenhypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 7-8-2020. Op deze pagina ziet u de laagste, actuele hypotheekrente voor een levenhypotheek bij een rente vast periode van 20 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
Syntrus Achmea Basishypotheek1,80%2,01%2,02%2,25%
ASR WelThuis hypotheek1,70%2,06%2,07%2,30%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,86%1,97%2,14%2,36%
Argenta Hypotheek1,74%1,89%1,99%2,44%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,00%2,21%2,22%2,45%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,96%2,07%2,24%2,46%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,74%1,89%2,05%2,47%
BLG Wonen Hypotheek1,97%2,12%2,23%2,52%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,84%1,99%2,15%2,57%
Lloyds Bank Hypotheek1,65%1,87%1,97% 
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,88%