Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Laagste actuele hypotheekrente 10 jaar rente vast, levenhypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 27-5-2022. Op deze pagina ziet u de laagste, actuele hypotheekrente voor een levenhypotheek bij een rente vast periode van 10 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
BLG Wonen Hypotheek3,05%3,09%3,22%3,41%
ASR WelThuis hypotheek3,23%3,18%3,22%3,46%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,01%3,16%3,25%3,47%
Syntrus Achmea Basishypotheek3,24%3,29%3,35%3,51%
Argenta Hypotheek3,09%3,42%3,44%3,69%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,44%3,49%3,55%3,71%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt3,65%3,60%3,67%4,50%
Lloyds Bank Hypotheek3,00%3,10%3,20%