Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Laagste actuele hypotheekrente 30 jaar rente vast, levenhypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 20-5-2022. Op deze pagina ziet u de laagste, actuele hypotheekrente voor een levenhypotheek bij een rente vast periode van 30 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
Syntrus Achmea Basishypotheek3,65%3,70%3,71%3,92%
Lloyds Bank Hypotheek3,49%3,72%3,82% 
ASR WelThuis hypotheek3,81%3,83%3,87%4,16%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,85%3,90%3,91%4,12%
Argenta Hypotheek3,61%3,94%3,96%4,21%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,69%