Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 25 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 25 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
AEGON Hypotheken3,72%3,84%3,87%4,06%
Allianz Hypotheek3,75%3,96%3,98%4,10%
Argenta Hypotheek3,91%4,24%4,26%4,42%
ASR DigiThuis Hypotheek 3,98%4,08% 
ASR WelThuis hypotheek3,85%4,01%4,05%4,29%
Clarian Wonen Hypotheek 3,89%3,90%4,45%
HollandWoont Hypotheek3,72%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,59%3,91%3,92% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek3,98%4,09%4,10% 
IQWOON Hypotheek4,25%4,40%4,48%4,73%
Lot Hypotheek3,73%3,95%3,96%4,10%
Merius Hypotheken Hypotheek3,70%3,89%3,89%4,01%
MUNT Hypotheken Hypotheek3,82%3,92%3,97%4,06%
NIBC Direct Hypotheek3,75%   
Obvion Woon Hypotheek3,70%3,94%4,09%4,26%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,81%3,89%4,04%4,24%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,96%4,04%4,19%4,39%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,11%4,20%4,35%4,55%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,96%4,05%4,20%4,40%
Robuust Hypotheken Hypotheek4,13%4,15%4,17%4,40%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek3,99%3,99%4,01%4,15%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,85%4,07%4,07%4,25%