Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 25 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 25 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
AEGON Hypotheken4,25%4,34%4,42%4,55%
Allianz Hypotheek4,09%4,10%4,16%5,15%
Argenta Hypotheek4,09%4,24%4,28%4,43%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,00%4,10% 
ASR WelThuis hypotheek4,06%4,07%4,11%4,24%
Clarian Wonen Hypotheek 4,40%4,45%4,70%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,36%4,57%4,60%4,81%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,51%4,72%4,75%4,96%
HollandWoont Hypotheek4,35%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,22%4,32%4,44% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek4,26%4,21%4,47% 
Lot Hypotheek4,06%5,05%5,07%5,20%
Merius Hypotheken Hypotheek4,60%4,35%4,60%5,10%
MUNT Hypotheken Hypotheek4,33%4,08%4,16%4,30%
NIBC Hypotheek4,66%   
Obvion Woon Hypotheek4,23%4,44%4,58%4,70%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam4,08%4,28%4,43%4,63%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,23%4,43%4,58%4,78%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,40%4,55%4,70%4,90%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,25%4,40%4,55%4,75%
Robuust Hypotheken Hypotheek4,18%4,19%4,24%4,69%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek4,81%4,81%4,83%4,92%
Tulp Hypotheken Riant Hypotheek4,01%4,48%4,75%5,02%
Woonnu Hypotheek Energielabel C4,50%4,52%4,57%4,79%