Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente overzicht 7 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 22-2-2024. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 7 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,53%3,77%3,87%3,95%
BLG Wonen Hypotheek3,58%3,70%3,79%3,96%
ING Basisrente Hypotheek3,64%3,85%3,97%4,01%
Venn Hypotheek3,92%3,79%3,87%4,07%
bijBouwe Hypotheek3,63%3,75%3,86%4,08%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,79%3,95%4,04%4,08%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,68%3,92%4,02%4,10%
Argenta Hypotheek3,72%3,87%3,93%4,12%
ASR WelThuis hypotheek3,63%3,96%4,00%4,13%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,62%3,89%4,02%4,14%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,71%3,83%3,92%4,19%
Clarian Wonen Hypotheek 3,90%4,09%4,20%
Obvion Woon Hypotheek3,73%3,91%4,00%4,20%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,76%3,88%3,97%4,20%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,54%3,86%4,01%4,21%
Lot Hypotheek3,97%3,82%3,96%4,23%
NIBC Hypotheek3,87%3,97%4,05%4,23%
Attens Hypotheek3,90%4,18%4,19%4,25%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,90%4,00%4,15%4,25% 
AEGON Hypotheken3,75%4,05%4,11%4,26%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,77%4,04%4,17%4,29%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam3,88%4,12%4,22%4,30%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,65%4,04%4,16%4,30%
NIBC Extra Hypotheek3,97%4,07%4,15%4,33%
Syntrus Achmea Basishypotheek3,94%3,99%4,04%4,34%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,69%4,01%4,16%4,36%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,75%4,05%4,20%4,40%
ABN AMRO Woninghypotheek4,03%4,27%4,37%4,45%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,64%4,22%4,32%4,47%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden3,85%4,15%4,30%4,50%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,14%4,19%4,24%4,54%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,64%4,27%4,42%4,62%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,28%4,33%4,65%
Allianz Hypotheek3,74%3,84%4,09%5,09%
ASR DigiThuis Hypotheek 3,86%3,96% 
HollandWoont Hypotheek3,90%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,00%4,23%4,24%