Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 10 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 10 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
bijBouwe Hypotheek0,89%1,07%1,34%1,42%
Venn Hypotheek0,89%1,04%1,17%1,42%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,09%1,13%1,23%1,43%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,01%1,09%1,24%1,44%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,04%1,19%1,29%1,44%
Lot Hypotheek0,96%1,10%1,20%1,45%
AEGON Hypotheken1,28%1,44%1,45%1,46%
NIBC Direct Hypotheek0,96%1,07%1,22%1,47%
Attens Hypotheek1,15%1,36%1,37%1,48%
Vista Hypotheken Hypotheek0,99%1,10%1,26%1,50%
Centraal Beheer Leef Hypotheek1,01%1,12%1,25%1,51%
Obvion Woon Hypotheek0,98%1,13%1,28%1,53%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,13%1,13%1,33%1,53%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,04%1,12%1,27%1,53%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,20%1,20%1,28%1,53%
Argenta Hypotheek0,99%1,19%1,24%1,54%
Merius Hypotheken Hypotheek1,04%1,35%1,35%1,55%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,06%1,17%1,32%1,57%
Moneyou Hypotheek1,09%1,18%1,32%1,58%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,16%1,24%1,39%1,59%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,04%1,24%1,39%1,59%
ASR WelThuis hypotheek1,16%1,36%1,37%1,60%
BLG Wonen Hypotheek1,09%1,21%1,34%1,62%
RegioBank Hypotheek1,10%1,23%1,37%1,62%
SNS Bank Hypotheek1,09%1,22%1,40%1,62%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,16%1,26%1,43%1,63%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,23%1,23%1,43%1,63%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,25%1,25%1,45%1,65%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,34%1,39%1,45%1,66%
ING Basisrente Hypotheek1,10%1,29%1,42%1,68%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,24%1,35%1,69%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,13%1,30%1,48%1,69%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,26%1,36%1,53%1,73%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,31%1,39%1,54%1,74%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,10%1,19%1,35%1,75%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,35%1,35%1,55%1,75%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C1,05%1,15%1,55%1,75% 
IQWOON Hypotheek1,12%1,20%1,29%1,80%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,54%1,59%1,65%1,86%
Tulp Hypotheken Hypotheek1,87%1,58%1,58%1,87%
ABN AMRO Woninghypotheek1,46%1,54%1,69%1,89%
Allianz Hypotheek1,06%1,26%1,40%1,90%
ING Dagrente Hypotheek1,35%1,54%1,67%1,93%
ASR DigiThuis Hypotheek 1,20%1,30% 
Clarian Wonen Hypotheek 1,32%1,33% 
HollandWoont Hypotheek0,98%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,08%1,21%1,35% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek0,94%1,04%1,20% 
Lloyds Bank Hypotheek1,00%1,14%1,29%