Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 10 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 10 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

Hypotheekrente vergelijken: wat zijn de actuele hypotheekrentetarieven?

De actuele hypotheekrentetarieven vindt u in de tabel hieronder:

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
bijBouwe Hypotheek3,89%3,96%4,10%4,24%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,88%4,06%4,12%4,24%
Attens Hypotheek4,05%4,21%4,23%4,25%
Venn Hypotheek3,96%3,97%4,01%4,25%
NIBC Hypotheek3,90%4,08%4,15%4,28%
Vista Hypotheken Hypotheek4,02%4,05%4,15%4,28%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,96%4,12%4,15%4,30%
Woonfonds Woongenot Hypotheek4,03%4,12%4,18%4,30%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,98%4,19%4,26%4,32%
MUNT Hypotheken Hypotheek3,99%4,03%4,12%4,32%
Lot Hypotheek4,22%4,01%4,13%4,34%
Obvion Woon Hypotheek3,99%4,08%4,22%4,34%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,83%4,06%4,16%4,36%
NIBC Extra Hypotheek4,00%4,18%4,25%4,38%
RegioBank Hypotheek4,09%4,16%4,25%4,39%
BLG Wonen Hypotheek4,05%4,15%4,24%4,41%
ASR WelThuis hypotheek3,98%4,26%4,30%4,43%
SNS Bank Hypotheek4,08%4,25%4,34%4,43%
Moneyou Hypotheek4,02%4,02%4,17%4,44%
ING Basisrente Hypotheek4,05%4,28%4,40%4,46%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,89%4,11%4,26%4,46%
ABN AMRO Budget Hypotheek4,13%4,34%4,41%4,47%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,98%4,23%4,38%4,48% 
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,08%4,33%4,41%4,51%
Clarian Wonen Hypotheek 4,15%4,35%4,55%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,18%4,23%4,55%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,92%4,31%4,41%4,56%
AEGON Hypotheken4,06%4,26%4,32%4,57%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,10%4,11%4,16%4,58%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,05%4,25%4,40%4,60%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,04%4,26%4,41%4,61%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,23%4,48%4,56%4,66%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,33%4,54%4,61%4,67%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,92%4,36%4,51%4,71%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,20%4,40%4,55%4,75%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,30%4,31%4,36%4,78%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek4,69%4,69%4,71%4,80%
ABN AMRO Woninghypotheek4,48%4,69%4,76%4,82%
Tulp Hypotheken Riant Hypotheek3,86%4,27%4,60%4,83%
Merius Hypotheken Hypotheek4,35%3,95%4,20%4,85%
Argenta Hypotheek4,00%4,15%4,19%4,87%
Allianz Hypotheek4,15%4,15%4,26%5,20%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,16%4,26% 
HollandWoont Hypotheek4,08%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,15%4,23%4,39% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek3,97%4,08%4,19% 
Lloyds Bank Hypotheek3,90%3,97%4,02%