Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 10 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 10 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Venn Hypotheek1,75%1,93%1,93%2,20%
Attens Hypotheek1,74%1,81%1,92%2,21%
bijBouwe Hypotheek1,73%1,92%1,92%2,22%
NIBC Direct Hypotheek1,95%1,84%1,94%2,24%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,84%1,91%2,06%2,26%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,86%1,91%1,91%2,26%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 2,00%2,05%2,27%
Merius Hypotheken Hypotheek1,80%1,90%1,95%2,30%
Tulp Hypotheken Hypotheek2,30%2,10%2,20%2,30%
Argenta Hypotheek1,78%1,88%1,98%2,33%
Moneyou Hypotheek1,90%1,99%2,13%2,33%
NIBC Direct Extra Hypotheek2,05%1,94%2,04%2,34%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek2,01%2,01%2,06%2,35%
Vista Hypotheken Hypotheek1,84%2,01%2,11%2,40%
BLG Wonen Hypotheek1,90%1,97%2,07%2,42%
SNS Bank Hypotheek2,05%2,10%2,20%2,42%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,99%2,14%2,24%2,43%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,89%1,95%2,05%2,43%
RegioBank Budget Hypotheek1,96%2,04%2,14%2,44%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,16%2,17%2,18%2,44%
ASR WelThuis hypotheek2,00%2,21%2,22%2,45%
Robuust Hypotheken Hypotheek2,05%2,15%2,25%2,45%
ABN AMRO Budget Hypotheek2,04%2,11%2,26%2,46%
AEGON Hypotheken1,99%2,09%2,19%2,49%
ING Basisrente Hypotheek1,99%2,11%2,25%2,50%
Triodos Bank Hypotheek1,90%1,90%2,30%2,50%
Obvion Compact Hypotheek1,92%2,02%2,07%2,52%
Florius Profijt twaalf hypotheek2,09%2,24%2,34%2,53%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,99%2,05%2,15%2,53%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam2,14%2,21%2,36%2,56%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw2,31%2,61%2,61%2,61%
IQWOON Hypotheek1,78%1,93%1,96%2,68%
Syntrus Achmea Basishypotheek2,05%2,05%2,25%2,70%
Obvion Basis Hypotheek2,12%2,22%2,27%2,72%
ING Dagrente Hypotheek2,24%2,36%2,50%2,75%
ABN AMRO Woninghypotheek2,34%2,41%2,56%2,76%
Nationale Nederlanden Hypotheek2,31%2,61%2,61%2,81%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,40%2,40%2,60%2,90%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,25%2,25%2,45%2,90%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek 2,71%2,81%2,91%
Obvion Hypotheek2,32%2,42%2,47%2,92%
Allianz Hypotheek1,94%   
Conservatrix Hypotheek2,20%2,40%2,60% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,80%1,83%1,97% 
Lloyds Bank Hypotheek1,90%1,95%2,10%