Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 10 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 10 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
bijBouwe Hypotheek1,63%1,68%1,80%2,10%
Venn Hypotheek1,64%1,85%1,85%2,10%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,69%1,74%1,90%2,14%
Attens Hypotheek1,65%1,72%1,84%2,14%
Argenta Hypotheek1,65%1,75%1,90%2,15%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,85%2,15%2,15%2,15%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,98%2,03%2,20%
NIBC Direct Hypotheek1,75%1,81%1,91%2,21%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1,91%1,91%1,96%2,24%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,76%1,91%1,91%2,26%
Tulp Hypotheken Hypotheek2,27%2,07%2,17%2,27%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,81%1,87%1,91%2,29%
Moneyou Hypotheek1,83%1,87%1,99%2,29%
Merius Hypotheken Hypotheek1,65%1,79%1,80%2,30%
Triodos Bank Hypotheek1,70%1,70%2,10%2,30%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,85%1,91%2,01%2,31%
RegioBank Budget Hypotheek1,84%1,87%1,97%2,32%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,87%1,94%2,08%2,33%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,06%2,07%2,08%2,33%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,89%1,94%2,10%2,34%
BLG Wonen Hypotheek1,82%1,86%1,96%2,34%
ASR WelThuis hypotheek1,85%2,11%2,12%2,35%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,85%2,15%2,15%2,35%
SNS Bank Hypotheek1,84%2,03%2,13%2,37%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,91%1,97%2,01%2,39%
Vista Hypotheken Hypotheek1,96%2,11%2,21%2,39%
ING Basisrente Hypotheek1,91%2,02%2,16%2,41%
Obvion Compact Hypotheek1,82%1,92%1,97%2,42%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,97%2,04%2,18%2,43%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,99%2,04%2,20%2,44%
Robuust Hypotheken Hypotheek2,05%2,15%2,25%2,45%
AEGON Hypotheken1,99%2,09%2,19%2,49%
Allianz Hypotheek1,78%1,99%2,14%2,54%
IQWOON Hypotheek1,69%1,87%1,90%2,62%
Obvion Basis Hypotheek2,02%2,12%2,17%2,62%
ABN AMRO Woninghypotheek2,19%2,24%2,40%2,64%
Syntrus Achmea Basishypotheek2,00%2,00%2,20%2,65%
ING Dagrente Hypotheek2,16%2,27%2,41%2,66%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,30%2,30%2,50%2,70%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek 1,85%1,95%2,70%
Obvion Hypotheek2,22%2,32%2,37%2,82%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,20%2,20%2,40%2,85%
Conservatrix Hypotheek2,05%2,25%2,45% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,68%1,69%1,85% 
Lloyds Bank Hypotheek1,75%1,80%1,95%