Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 10 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 10 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
NIBC Direct Hypotheek2,00%1,77%1,87%2,17%
Attens Hypotheek1,94%2,00%2,02%2,19%
Venn Hypotheek1,74%1,93%1,93%2,19%
bijBouwe Hypotheek1,68%1,77%1,90%2,20%
Vista Hypotheken Hypotheek1,81%1,89%1,99%2,24%
Merius Hypotheken Hypotheek1,65%1,75%1,80%2,25%
NIBC Direct Extra Hypotheek2,10%1,87%1,97%2,27%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,89%1,89%2,04%2,29%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,96%1,94%1,94%2,29%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 2,05%2,10%2,32%
ASR WelThuis hypotheek2,05%2,11%2,12%2,35%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek2,06%2,06%2,08%2,35%
BLG Wonen Hypotheek1,88%1,92%2,02%2,37%
Moneyou Hypotheek1,97%1,97%2,12%2,37%
RegioBank Budget Hypotheek1,94%1,99%2,14%2,39%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,30%2,33%2,35%2,39%
Argenta Hypotheek1,85%1,85%2,00%2,40%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw2,12%2,42%2,42%2,42%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,94%2,09%2,19%2,44%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,91%1,90%2,00%2,44%
SNS Bank Budgethypotheek2,00%2,10%2,20%2,45%
ING Basisrente Hypotheek1,97%2,11%2,25%2,48%
ABN AMRO Budget Hypotheek2,09%2,09%2,24%2,49%
Obvion Compact Hypotheek1,91%2,01%2,06%2,51%
AEGON Hypotheken1,99%2,14%2,24%2,54%
Florius Profijt twaalf hypotheek2,04%2,19%2,29%2,54%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard2,01%2,00%2,10%2,54%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam2,19%2,19%2,34%2,59%
Triodos Bank Hypotheek2,00%2,00%2,40%2,60%
Nationale Nederlanden Hypotheek2,12%2,42%2,42%2,62%
Obvion Basis Hypotheek2,11%2,21%2,26%2,71%
ING Dagrente Hypotheek2,22%2,36%2,50%2,73%
Syntrus Achmea Basishypotheek2,05%2,05%2,25%2,75%
ABN AMRO Woninghypotheek2,39%2,39%2,54%2,79%
IQWOON Hypotheek1,72%1,87%1,93%2,88%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,40%2,40%2,60%2,90%
Obvion Hypotheek2,31%2,41%2,46%2,91%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek 2,71%2,81%2,91%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,25%2,25%2,45%2,95%
Allianz Hypotheek1,77%   
Conservatrix Hypotheek2,15%2,35%2,55% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,75%1,76%1,90% 
Lloyds Bank Hypotheek1,80%1,85%2,00%