Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 10 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 10 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
bijBouwe Hypotheek0,90%1,07%1,31%1,36%
Merius Hypotheken Hypotheek1,03%1,30%1,30%1,36%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,01%1,04%1,21%1,39%
Lot Hypotheek1,06%1,04%1,14%1,39%
Attens Hypotheek1,30%1,31%1,32%1,40%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,19%1,34%1,34%1,41%
NIBC Direct Hypotheek1,11%1,06%1,16%1,41%
Vista Hypotheken Hypotheek1,00%1,10%1,26%1,42%
Venn Hypotheek1,20%1,12%1,14%1,43%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,13%1,19%1,29%1,44%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,00%1,08%1,20%1,45%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,08%1,11%1,26%1,46%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,20%1,32%1,50%
Moneyou Hypotheek1,04%1,13%1,25%1,50%
Obvion Woon Hypotheek1,08%1,15%1,30%1,50%
AEGON Hypotheken1,26%1,29%1,33%1,51%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,21%1,16%1,26%1,51%
Centraal Beheer Leef Hypotheek1,19%1,19%1,35%1,53%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,16%1,19%1,36%1,54%
ASR WelThuis hypotheek1,16%1,26%1,30%1,54%
Argenta Hypotheek1,02%1,17%1,25%1,55%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,16%1,19%1,37%1,55%
BLG Wonen Hypotheek1,13%1,18%1,33%1,56%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,18%1,21%1,36%1,56%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,29%1,34%1,40%1,56%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,13%1,24%1,39%1,59%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,25%1,25%1,40%1,60%
RegioBank Hypotheek1,17%1,23%1,38%1,61%
ING Basisrente Hypotheek1,13%1,24%1,39%1,62%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,30%1,36%1,44%1,62%
SNS Bank Hypotheek1,17%1,28%1,43%1,63%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,26%1,29%1,47%1,65%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C0,90%1,05%1,45%1,65% 
Tulp Hypotheken Hypotheek1,67%1,38%1,38%1,67%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,31%1,34%1,51%1,69%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,10%1,30%1,48%1,69%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,35%1,35%1,50%1,70%
IQWOON Hypotheek1,14%1,22%1,31%1,75%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,49%1,54%1,60%1,76%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,15%1,24%1,40%1,80%
ABN AMRO Woninghypotheek1,46%1,49%1,66%1,84%
ING Dagrente Hypotheek1,38%1,49%1,64%1,87%
Allianz Hypotheek0,88%1,23%1,38%1,90%
ASR DigiThuis Hypotheek 1,15%1,25% 
Clarian Wonen Hypotheek 1,36%1,46% 
HollandWoont Hypotheek1,07%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,10%1,18%1,34% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,09%1,08%1,16% 
Lloyds Bank Hypotheek0,95%1,09%1,19% 

Actuelerentestanden.nl maakt gebruik van cookies.