Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 10 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 10 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Lot Hypotheek3,11%2,97%2,99%3,23%
Attens Hypotheek3,14%3,15%3,17%3,27%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam2,86%2,92%3,07%3,27%
MUNT Hypotheken Hypotheek3,17%3,18%3,18%3,28%
Centraal Beheer Leef Hypotheek2,96%3,01%3,10%3,32%
Obvion Woon Hypotheek2,97%3,01%3,16%3,33%
Vista Hypotheken Hypotheek2,99%3,02%3,10%3,33%
NIBC Direct Hypotheek3,07%2,99%3,04%3,34%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam2,95%3,00%3,15%3,35%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,24%3,24%3,25%3,35%
Moneyou Hypotheek3,04%2,95%3,05%3,40%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,01%2,99%3,16%3,41%
AEGON Hypotheken3,08%3,11%3,21%3,41%
BLG Wonen Hypotheek3,05%3,09%3,22%3,41%
Venn Hypotheek3,02%3,08%3,21%3,41%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,01%3,07%3,22%3,42%
NIBC Direct Extra Hypotheek3,17%3,09%3,14%3,44%
ASR WelThuis hypotheek3,23%3,18%3,22%3,46%
RegioBank Hypotheek3,11%3,15%3,27%3,46%
SNS Bank Hypotheek3,18%3,20%3,27%3,46%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,01%3,16%3,25%3,47%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,16%3,23%3,33%3,48%
Clarian Wonen Hypotheek 3,11%3,24%3,50%
Merius Hypotheken Hypotheek3,05%3,35%3,35%3,50%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden3,10%3,15%3,30%3,50%
Syntrus Achmea Basishypotheek3,24%3,29%3,35%3,51%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,12%3,20%3,30%3,51%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,16%3,14%3,31%3,56%
ING Basisrente Hypotheek3,13%3,28%3,41%3,56%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek3,48%3,48%3,50%3,56%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,16%3,14%3,32%3,57%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,16%3,28%3,43%3,63%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,26%3,24%3,42%3,67%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,17%3,27%3,47%3,67% 
Argenta Hypotheek3,09%3,42%3,44%3,69%
Allianz Hypotheek3,13%3,31%3,57%3,70%
IQWOON Hypotheek3,29%3,32%3,41%3,70%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam3,31%3,29%3,46%3,71%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,44%3,49%3,55%3,71%
ING Dagrente Hypotheek3,38%3,53%3,66%3,81%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 3,55%3,62%3,85%
ABN AMRO Woninghypotheek3,46%3,44%3,61%3,86%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt3,65%3,60%3,67%4,50%
ASR DigiThuis Hypotheek 3,07%3,17% 
HollandWoont Hypotheek3,06%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,20%3,40%3,45% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek3,05%3,06%3,22% 
Lloyds Bank Hypotheek3,00%3,10%3,20%