Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 10 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 10 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,29%1,39%1,59%1,75%
bijBouwe Hypotheek1,19%1,30%1,42%1,75%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,35%1,35%1,55%1,75%
Attens Hypotheek1,40%1,51%1,58%1,82%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1,40%1,40%1,51%1,82%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,47%1,52%1,59%1,83%
NIBC Direct Hypotheek1,47%1,45%1,55%1,85%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,28%1,43%1,54%1,87%
Merius Hypotheken Hypotheek1,39%1,44%1,49%1,88%
Moneyou Hypotheek1,38%1,43%1,58%1,88%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,35%1,48%1,58%1,88%
Obvion Woon Hypotheek1,33%1,48%1,63%1,88%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,44%1,54%1,74%1,90%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,39%1,54%1,70%1,90%
IQWOON Hypotheek1,23%1,45%1,49%1,90%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,40%1,65%1,75%1,90%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,50%1,50%1,70%1,90%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,50%1,50%1,70%1,90%
AEGON Hypotheken1,49%1,64%1,72%1,92%
Vista Hypotheken Hypotheek1,30%1,45%1,59%1,93%
BLG Wonen Hypotheek1,41%1,51%1,65%1,94%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,29%1,45%1,66%1,94%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,69%1,79%1,94%
ASR WelThuis hypotheek1,45%1,71%1,72%1,95%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,40%1,70%1,85%1,95%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,57%1,55%1,65%1,95%
SNS Bank Hypotheek1,44%1,61%1,75%1,95%
Triodos Bank Hypotheek1,35%1,35%1,75%1,95%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,60%1,65%1,76%1,97%
RegioBank Hypotheek1,47%1,55%1,70%1,98%
Venn Hypotheek1,18%1,49%1,51%1,98%
ING Basisrente Hypotheek1,40%1,60%1,73%1,99%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,49%1,64%1,80%2,00%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,67%1,72%1,79%2,03%
Argenta Hypotheek1,34%1,49%1,59%2,04%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,39%1,55%1,76%2,04%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,59%1,69%1,89%2,05%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,65%1,65%1,85%2,05%
Allianz Hypotheek1,34%1,50%1,59%2,06%
ABN AMRO Woninghypotheek1,74%1,84%2,04%2,20%
ING Dagrente Hypotheek1,65%1,85%1,98%2,24%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek1,54%1,60%1,70%2,30%
Tulp Hypotheken Hypotheek2,37%2,08%2,08%2,37%
HollandWoont Hypotheek1,23%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,30%1,58%1,81% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,25%1,40%1,55% 
Lloyds Bank Hypotheek1,30%1,50%1,60% 
Lot Hypotheek1,23%