Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 10 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 10 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 2,00%2,05%2,17%
bijBouwe Hypotheek1,78%1,86%1,96%2,19%
Venn Hypotheek1,74%1,94%1,94%2,21%
Argenta Hypotheek1,85%1,85%2,00%2,25%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,97%2,27%2,27%2,27%
Attens Hypotheek2,09%2,20%2,22%2,28%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek2,04%2,04%2,06%2,30%
ASR WelThuis hypotheek2,05%2,11%2,12%2,35%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,20%2,29%2,31%2,35%
MUNT Hypotheken Hypotheek2,04%2,04%2,04%2,39%
Vista Hypotheken Hypotheek2,04%2,04%2,14%2,39%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,99%2,04%2,19%2,44%
BLG Wonen Hypotheek1,98%1,99%2,09%2,44%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,94%1,99%2,09%2,44%
NIBC Direct Hypotheek2,09%2,04%2,14%2,44%
RegioBank Budget Hypotheek1,99%2,04%2,19%2,44%
SNS Bank Budgethypotheek2,00%2,10%2,20%2,45%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,97%2,27%2,27%2,47%
AEGON Hypotheken2,04%2,09%2,19%2,49%
Moneyou Hypotheek2,12%2,12%2,27%2,52%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard2,04%2,09%2,19%2,54%
ING Basisrente Hypotheek2,04%2,14%2,31%2,54%
NIBC Direct Extra Hypotheek2,19%2,14%2,24%2,54%
Obvion Compact Hypotheek1,94%2,04%2,09%2,54%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek2,19%2,24%2,34%2,59%
Triodos Bank Hypotheek2,00%2,00%2,40%2,60%
ABN AMRO Budget Hypotheek2,19%2,24%2,39%2,64%
Florius Profijt twaalf hypotheek2,29%2,34%2,44%2,69%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam2,29%2,34%2,49%2,74%
Obvion Basis Hypotheek2,14%2,24%2,29%2,74%
Syntrus Achmea Basishypotheek2,05%2,05%2,25%2,75%
ING Dagrente Hypotheek2,29%2,39%2,56%2,79%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek 2,71%2,81%2,91%
ABN AMRO Woninghypotheek2,49%2,54%2,69%2,94%
Obvion Hypotheek2,34%2,44%2,49%2,94%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,25%2,25%2,45%2,95%
IQWOON Hypotheek1,79%1,98%1,99%2,97%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,45%2,45%2,85%3,15%
Allianz Hypotheek1,86%   
Conservatrix Hypotheek2,20%2,40%2,60% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,80%1,85%2,03% 
Lloyds Bank Hypotheek1,95%2,00%2,15%