Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 10 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 10 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%101% 
bijBouwe Hypotheek1,69%1,77%1,88%2,14%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,76%2,02%2,14%
Attens Hypotheek2,05%2,05%2,05%2,15%
Venn Hypotheek 1,91%1,91%2,15%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,88%2,18%2,18%2,18%
NIBC Direct Hypotheek1,99%1,79%1,89%2,19%
ASR WelThuis hypotheek1,90%2,01%2,02%2,25%
MUNT Hypotheken Hypotheek1,90%1,90%1,90%2,25%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,73%1,73%1,93%2,28%
NIBC Direct Extra Hypotheek2,09%1,89%1,99%2,29%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek2,05%2,08%2,14%2,31%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,08%2,17%2,21%2,31%
RegioBank Budget Hypotheek1,94%1,99%2,09%2,34%
BLG Wonen Hypotheek1,89%1,90%2,00%2,35%
Moneyou Hypotheek1,85%1,80%2,00%2,35%
SNS Bank Budgethypotheek1,95%2,00%2,10%2,40%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,93%1,93%2,08%2,43%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,89%1,79%1,94%2,44%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,93%1,93%2,13%2,48%
ING Basisrente Hypotheek1,99%2,04%2,24%2,49%
Delta Lloyd Budget hypotheek2,00%1,95%2,15%2,50%
Florius Profijt twaalf hypotheek2,03%2,03%2,18%2,53%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,99%1,89%2,04%2,54%
Obvion Compact Hypotheek1,94%2,04%2,09%2,54%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam2,03%2,03%2,23%2,58%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,88%2,18%2,18%2,58%
Delta Lloyd Drie Sterren Hypotheek2,10%2,05%2,25%2,60%
Delta Lloyd Nieuwbouw Hypotheek2,10%2,05%2,25%2,60%
AEGON Hypotheken2,19%2,24%2,34%2,64%
Triodos Bank Hypotheek2,10%2,10%2,50%2,70%
ING Dagrente Hypotheek2,24%2,29%2,49%2,74%
Obvion Basis Hypotheek2,14%2,24%2,29%2,74%
Syntrus Achmea Basishypotheek2,05%2,05%2,25%2,75%
ABN AMRO Woninghypotheek2,23%2,23%2,43%2,78%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,20%2,20%2,60%2,90%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek 2,71%2,81%2,91%
Obvion Hypotheek2,34%2,44%2,49%2,94%
Syntrus Achmea Comforthypotheek2,25%2,25%2,45%2,95%
IQWOON Hypotheek1,77%1,89%1,92%3,02%
Allianz Hypotheek1,78%1,88%1,88% 
Argenta Hypotheek1,85%1,85%2,00% 
Conservatrix Hypotheek2,15%2,35%2,55% 
Hypotrust OK Hypotheek1,85%1,85%2,00% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,78%1,78%1,97% 

Gratis kennismaken

Hypotheekexpert helpt u graag

De beste hypotheek kiezen is niet eenvoudig. Er zijn meer dan 500 mogelijkheden... Een Hypotheekexpert van NHP helpt u graag. Als kennismaking kunt u 30 minuten gratis met ons sparren.

Plan een telefonische afspraak
Gratis en vrijblijvend!

Hulp door experts van