Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente overzicht 20 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 30-6-2022. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 20 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek4,21%4,25%4,36%4,68%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam4,06%4,10%4,21%4,53%
ABN AMRO Woninghypotheek4,51%4,55%4,66%4,98%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,36%4,40%4,51%4,83%
AEGON Hypotheken3,90%4,09%4,18%4,34%
Allianz Hypotheek3,94%4,12%4,13%4,49%
Argenta Hypotheek3,98%4,31%4,33%4,49%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,02%4,12% 
ASR WelThuis hypotheek3,93%4,08%4,14%4,38%
Attens Hypotheek3,90%4,01%4,03%4,20%
BLG Wonen Hypotheek4,21%4,37%4,43%4,66%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,86%3,95%3,98%4,29%
Clarian Wonen Hypotheek 4,09%4,14%4,38%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,06%4,18%4,26%4,56%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,16%4,28%4,36%4,66%
HollandWoont Hypotheek3,70%   
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,33%4,43%4,63%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,02%4,13%4,22% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek4,14%4,28%4,34% 
ING Basisrente Hypotheek4,07%4,22%4,30%4,53%
ING Dagrente Hypotheek4,32%4,47%4,55%4,78%
IQWOON Hypotheek4,49%4,64%4,66%4,91%
Lloyds Bank Hypotheek3,77%3,91%4,01% 
Lot Hypotheek3,66%4,32%4,44%4,70%
Merius Hypotheken Hypotheek4,00%4,23%4,23%4,30%
MUNT Hypotheken Hypotheek3,94%4,11%4,11%4,29%
Nationale Nederlanden Hypotheek4,01%4,16%4,31%4,51%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw4,01%4,11%4,21%4,36%
NIBC Direct Extra Hypotheek4,00%4,59%4,61%4,91%
NIBC Direct Hypotheek3,70%4,49%4,51%4,81%
Obvion Woon Hypotheek4,14%4,23%4,38%4,55%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam4,09%4,17%4,32%4,52%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,24%4,32%4,47%4,67%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,39%4,45%4,60%4,80%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,29%4,35%4,50%4,70%
RegioBank Hypotheek4,21%4,38%4,44%4,66%
Robuust Hypotheken Hypotheek4,20%4,30%4,33%4,47%
SNS Bank Hypotheek4,26%4,37%4,42%4,66%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,11%4,18%4,19%4,38%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,31%4,38%4,39%4,58%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,00%4,10%4,30%4,50% 
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek4,11%4,11%4,13%4,19%
Venn Hypotheek3,70%4,05%4,15%4,38%
Vista Hypotheken Hypotheek4,04%4,21%4,35%4,44%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,87%   
Woonnu Hypotheek Energielabel C4,14%4,20%4,22%4,46%