Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Laagste hypotheekrente 5 jaar rente vast

Hier ziet u de laagste hypotheekrentes die momenteel gelden als u de hypotheekrente 5 jaar vastzet. In deze vergelijking zijn alle banken en hypotheekvormen meegenomen. U kunt ook kiezen voor een specifieke hypotheekvorm of een andere renteperiode.

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,97%4,13%4,27%4,51%
AEGON Hypotheken4,03%4,16%4,29%4,49%
Robuust Hypotheken Hypotheek4,03%4,13%4,25%4,45%
Venn Hypotheek4,03%4,14%4,23%5,25%
Obvion Woon Hypotheek4,04%4,14%4,23%4,43%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam4,06%4,14%4,29%4,49%
Moneyou Hypotheek4,07%4,19%4,30%4,60%
Nationale Nederlanden Hypotheek4,07%4,19%4,34%4,54%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw4,07%4,14%4,24%4,39%
Tulp Hypotheken Riant Hypotheek4,07%4,23%4,59%4,96%
Woonfonds Woongenot Hypotheek4,07%4,15%4,33%4,55%
ASR WelThuis hypotheek4,09%4,22%4,26%4,50%
NIBC Direct Hypotheek4,09%4,24%4,34%4,59%
HollandWoont Hypotheek4,10%   
Lloyds Bank Hypotheek4,10%4,20%4,30% 
Merius Hypotheken Hypotheek4,10%4,15%4,30%4,40%
Argenta Hypotheek4,12%4,32%4,43%4,63%
Attens Hypotheek4,13%4,18%4,29%4,53%
ING Basisrente Hypotheek4,13%4,29%4,45%4,60%
RegioBank Hypotheek4,14%4,26%4,32%4,58%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam4,15%4,33%4,39%4,51%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,15%4,43%4,55%4,66%
BLG Wonen Hypotheek4,16%4,18%4,24%4,50%
SNS Bank Hypotheek4,17%4,17%4,28%4,49%
Vista Hypotheken Hypotheek4,18%4,32%4,44%4,64%
NIBC Direct Extra Hypotheek4,19%4,34%4,44%4,69%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek4,20%4,29%4,45% 
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,21%4,29%4,44%4,64%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,23%4,44%4,45% 
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,23%4,30%4,45%4,65%
Woonnu Hypotheek Energielabel C4,24%4,39%4,51%4,76%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,25%4,35%4,55%4,75% 
Lot Hypotheek4,28%4,17%4,35%4,58%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,28%4,36%4,44%4,74%
IQWOON Hypotheek4,29%4,49%4,54%4,82%
ABN AMRO Budget Hypotheek4,30%4,48%4,54%4,66%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,30%4,58%4,70%4,81%
MUNT Hypotheken Hypotheek4,36%4,32%4,37%4,52%
ING Dagrente Hypotheek4,38%4,54%4,70%4,85%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,38%4,45%4,60%4,80%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek4,40%4,40%4,42%4,51%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,48%4,56%4,64%4,94%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,50%4,68%4,74%4,86%
Allianz Hypotheek4,54%4,69%4,76%4,89%
ABN AMRO Woninghypotheek4,65%4,83%4,89%5,01%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,14%4,24% 
Clarian Wonen Hypotheek 4,25%4,35%4,60%
Duitse Volksbank Hypotheek 3,89%  
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,85%4,96%5,20%