Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 1 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 1 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
ASR DigiThuis Hypotheek 0,80%0,90% 
ASR WelThuis hypotheek0,75%0,96%0,97%1,25%
NIBC Direct Hypotheek0,92%0,96%1,11%1,41%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,02%1,02%1,22%1,42%
Argenta Hypotheek0,94%1,04%1,14%1,49%
bijBouwe Hypotheek0,95%1,05%1,16%1,45%
Vista Hypotheken Hypotheek0,91%1,05%1,14%1,50%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,02%1,06%1,21%1,51%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,99%1,07%1,27%1,48%
Attens Hypotheek1,00%1,08%1,19%1,53%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,00%1,10%1,22% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,00%1,10%1,20% 
Obvion Woon Hypotheek0,96%1,11%1,26%1,51%
Robuust Hypotheken Hypotheek0,97%1,11%1,20%1,48%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,12%1,12%1,32%1,52%
BLG Wonen Hypotheek1,06%1,13%1,27%1,53%
Lloyds Bank Hypotheek1,03%1,14%1,29% 
Moneyou Hypotheek1,09%1,15%1,33%1,63%
Lot Hypotheek1,03%1,16%1,26%1,51%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1,04%1,18%1,30%1,64%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,07%1,19%1,39%1,59%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,20%1,20%1,40%1,60%
RegioBank Hypotheek1,07%1,20%1,30%1,63%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C1,20%1,20%1,60%1,80% 
ABN AMRO Budget Hypotheek1,14%1,22%1,42%1,63%
Venn Hypotheek0,89%1,22%1,26%1,47%
Allianz Hypotheek1,05%1,25%1,42%1,90%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,17%1,25%1,45%1,75%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,05%1,25%1,35%1,50%
IQWOON Hypotheek0,99%1,26%1,31%1,63%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,20%1,28%1,39%1,64%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,17%1,29%1,49%1,69%
Merius Hypotheken Hypotheek1,17%1,29%1,33%1,80%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,05%1,30%1,45%1,65%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,30%1,30%1,50%1,70%
SNS Bank Hypotheek1,18%1,30%1,43%1,64%
ING Basisrente Hypotheek1,13%1,33%1,46%1,72%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek1,19%1,33%1,43%1,95%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,29%1,37%1,57%1,78%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,22%1,39%1,49%1,83%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,40%1,50%1,65%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,36%1,47%1,50%1,64%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,40%1,48%1,59%1,84%
ABN AMRO Woninghypotheek1,44%1,52%1,72%1,93%
ING Dagrente Hypotheek1,38%1,58%1,71%1,97%
HollandWoont Hypotheek1,05%