Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 1 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 1 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
ASR WelThuis hypotheek0,80%1,01%1,02%1,30%
Argenta Hypotheek0,94%1,04%1,14%1,44%
bijBouwe Hypotheek0,95%1,05%1,16%1,45%
Attens Hypotheek1,00%1,08%1,19%1,53%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek0,98%1,09%1,24%1,57%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,00%1,10%1,20% 
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,10%1,10%1,30%1,50%
NIBC Direct Hypotheek1,07%1,11%1,21%1,51%
Obvion Woon Hypotheek0,96%1,11%1,26%1,51%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,09%1,12%1,37%1,53%
Robuust Hypotheken Hypotheek0,97%1,13%1,25%1,53%
Vista Hypotheken Hypotheek1,00%1,16%1,25%1,64%
BLG Wonen Hypotheek1,10%1,17%1,31%1,57%
Lloyds Bank Hypotheek1,08%1,20%1,35% 
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,20%1,20%1,40%1,60%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C1,20%1,20%1,60%1,80% 
NIBC Direct Extra Hypotheek1,17%1,21%1,31%1,61%
RegioBank Hypotheek1,09%1,22%1,32%1,65%
Moneyou Hypotheek1,16%1,24%1,42%1,68%
Allianz Hypotheek1,05%1,25%1,42%1,90%
Venn Hypotheek0,90%1,25%1,27%1,47%
IQWOON Hypotheek1,07%1,26%1,31%1,66%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,24%1,27%1,52%1,68%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,20%1,28%1,39%1,64%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,17%1,29%1,49%1,69%
Merius Hypotheken Hypotheek1,19%1,29%1,33%1,80%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,30%1,30%1,50%1,70%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,19%1,31%1,50%1,80%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,00%1,31%1,42% 
Reaal Lekker Wonen Hypotheek1,19%1,33%1,43%1,95%
SNS Bank Hypotheek1,29%1,37%1,51%1,75%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,27%1,39%1,59%1,79%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,22%1,39%1,49%1,85%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,15%1,40%1,50%1,65%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,40%1,40%1,60%1,80%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,39%1,42%1,67%1,83%
ING Basisrente Hypotheek1,20%1,44%1,57%1,83%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,45%1,55%1,70%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,15%1,45%1,60%1,75%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,36%1,47%1,56%1,75%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,40%1,48%1,59%1,84%
ABN AMRO Woninghypotheek1,54%1,57%1,82%1,98%
ING Dagrente Hypotheek1,45%1,69%1,82%2,08%
HollandWoont Hypotheek1,05%   
Lot Hypotheek1,03%