Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 5 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 5 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Obvion Woon Hypotheek2,38%2,54%2,69%2,86%
Lloyds Bank Hypotheek2,51%2,57%2,67% 
ASR DigiThuis Hypotheek 2,67%2,77% 
Lot Hypotheek2,81%2,69%2,72%2,95%
Vista Hypotheken Hypotheek2,66%2,71%2,79%3,09%
BLG Wonen Hypotheek2,63%2,72%2,75%2,94%
NIBC Direct Hypotheek2,44%2,72%2,77%3,07%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam2,75%2,74%2,89%3,09%
ASR WelThuis hypotheek2,59%2,75%2,76%3,03%
Centraal Beheer Leef Hypotheek2,62%2,75%2,82%3,06%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek2,67%2,75%2,85% 
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam2,80%2,80%2,95%3,15%
Moneyou Hypotheek2,85%2,81%2,92%3,27%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam2,87%2,82%3,02%3,27%
NIBC Direct Extra Hypotheek2,54%2,82%2,87%3,17%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw2,75%2,85%2,95%3,10%
Clarian Wonen Hypotheek 2,86%2,97%3,27%
SNS Bank Hypotheek2,76%2,86%2,89%3,05%
Attens Hypotheek2,86%2,87%2,98%3,05%
RegioBank Hypotheek2,68%2,87%2,90%3,09%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden2,90%2,89%3,04%3,24%
Syntrus Achmea Basishypotheek2,81%2,89%2,97%3,17%
Nationale Nederlanden Hypotheek2,75%2,90%3,05%3,25%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,67%2,90%2,97%3,21%
Venn Hypotheek2,86%2,92%3,05%3,25%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,95%2,95%3,10%3,30%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C2,85%2,95%3,15%3,35% 
IQWOON Hypotheek2,88%2,96%3,05%3,34%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,02%2,97%3,17%3,42%
MUNT Hypotheken Hypotheek2,97%2,98%2,98%3,11%
Woonnu Hypotheek Energielabel C2,80%2,99%3,09%3,33%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,03%3,00%3,17%3,44%
AEGON Hypotheken3,01%3,02%3,12%3,30%
ING Basisrente Hypotheek2,90%3,05%3,18%3,33%
Merius Hypotheken Hypotheek2,75%3,05%3,05%3,20%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,04%3,05%3,07%3,11%
Argenta Hypotheek2,74%3,07%3,09%3,34%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,01%3,09%3,17%3,37%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,13%3,10%3,27%3,54%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek2,88%3,10%3,15% 
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam3,17%3,12%3,32%3,57%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek3,17%3,17%3,19%3,25%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt3,25%3,20%3,37%4,16%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 3,23%3,35%3,53%
Allianz Hypotheek3,10%3,25%3,27%3,35%
ABN AMRO Woninghypotheek3,32%3,27%3,47%3,72%
ING Dagrente Hypotheek3,15%3,30%3,43%3,58%
HollandWoont Hypotheek2,70%