Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 2 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 2 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek4,59%4,73%4,75%4,87%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam4,44%4,58%4,60%4,72%
ABN AMRO Woninghypotheek4,94%5,08%5,10%5,22%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,79%4,93%4,95%5,07%
AEGON Hypotheken4,40%4,42%4,49%4,77%
Allianz Hypotheek4,67%4,71%4,83%5,35%
Argenta Hypotheek4,55%4,70%4,74%5,42%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,49%4,59% 
ASR WelThuis hypotheek4,54%4,62%4,66%4,79%
BLG Wonen Hypotheek4,46%4,53%4,61%4,77%
Centraal Beheer Leef Hypotheek4,44%4,54%4,59%4,61%
Clarian Wonen Hypotheek 4,64%4,85%5,00%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,54%4,69%4,76%4,87%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,69%4,84%4,91%5,02%
HollandWoont Hypotheek4,62%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,68%4,69%4,85% 
ING Basisrente Hypotheek4,60%4,78%4,90%4,94%
Lot Hypotheek4,55%4,78%4,91%5,19%
Nationale Nederlanden Hypotheek4,36%4,60%4,75%4,95%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw4,36%4,55%4,65%4,80%
NIBC Extra Hypotheek4,64%4,75%4,85%5,05%
NIBC Hypotheek4,54%4,65%4,75%4,95%
Obvion Woon Hypotheek4,60%4,62%4,76%4,91%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam4,43%4,58%4,73%4,93%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,58%4,73%4,88%5,08%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,75%4,90%5,05%5,25%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,60%4,75%4,90%5,10%
RegioBank Hypotheek4,47%4,54%4,60%4,78%
Robuust Hypotheken Hypotheek4,58%4,67%4,76%4,95%
SNS Bank Hypotheek4,43%4,57%4,62%4,79%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,10%4,35%4,50%4,60% 
Venn Hypotheek4,55%4,53%4,58%4,72%
Woonfonds Woongenot Hypotheek4,50%4,60%4,65%4,68%
Woonnu Hypotheek Energielabel C4,16%4,28%4,43%4,53%