Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 2 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 2 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek1,06%1,07%1,27%1,50%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,91%0,92%1,12%1,35%
ABN AMRO Woninghypotheek1,36%1,37%1,57%1,80%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,21%1,22%1,42%1,65%
AEGON Hypotheken1,25%1,36%1,40%1,41%
Allianz Hypotheek0,99%1,23%1,35%1,85%
ASR DigiThuis Hypotheek 0,80%0,90% 
ASR WelThuis hypotheek0,75%0,96%0,97%1,25%
BLG Wonen Hypotheek0,90%1,10%1,11%1,40%
Centraal Beheer Leef Hypotheek0,97%1,02%1,16%1,41%
Clarian Wonen Hypotheek 1,20%1,28% 
HollandWoont Hypotheek0,95%   
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,06%1,15%1,29%1,71%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek0,99%1,09%1,18% 
ING Basisrente Hypotheek1,00%1,19%1,32%1,58%
ING Dagrente Hypotheek1,25%1,44%1,57%1,83%
Lot Hypotheek0,75%1,06%1,16%1,41%
Nationale Nederlanden Hypotheek0,99%1,19%1,34%1,54%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw0,99%1,14%1,24%1,39%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,04%1,15%1,30%1,60%
NIBC Direct Hypotheek0,94%1,05%1,20%1,50%
Obvion Woon Hypotheek0,82%0,97%1,12%1,37%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam0,96%0,96%1,16%1,36%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,06%1,06%1,26%1,46%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,15%1,25%1,45%1,65%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,05%1,15%1,35%1,55%
RegioBank Hypotheek0,90%1,09%1,11%1,40%
Robuust Hypotheken Hypotheek0,98%1,03%1,15%1,48%
SNS Bank Hypotheek0,90%1,10%1,12%1,40%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C1,00%1,10%1,50%1,70% 
Venn Hypotheek0,83%1,00%1,10%1,35%
Woonfonds Woongenot Hypotheek0,98%1,07%1,19%1,48%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,12%1,25%1,40%1,64%