Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente aflossingsvrije hypotheek 7 jaar vast

De laagste hypotheekrente voor een aflossingsvrije hypotheek met de rente 7 jaar vast vindt u in dit overzicht van hypotheekrentes op Actuelerentestanden.nl. Wilt u de rente korter of langer vast? Of een andere hypotheekvorm? Selecteer dan de vorm en rentevastperiode van uw keuze om die rentes te vergelijken.

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
ABN AMRO Budget Hypotheek3,83%4,07%4,17%4,25%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,68%3,92%4,02%4,10%
ABN AMRO Woninghypotheek4,18%4,42%4,52%4,60%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,03%4,27%4,37%4,45%
AEGON Hypotheken3,91%4,06%4,17%4,37%
Allianz Hypotheek3,78%3,95%4,20%5,20%
Argenta Hypotheek3,82%3,97%4,03%4,65%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,01%4,11% 
ASR WelThuis hypotheek3,78%4,16%4,20%4,33%
Attens Hypotheek3,77%4,18%4,19%4,25%
bijBouwe Hypotheek3,73%3,83%3,94%4,18%
BLG Wonen Hypotheek3,78%3,90%3,99%4,16%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,81%3,93%4,02%4,29%
Clarian Wonen Hypotheek 4,05%4,29%4,45%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,77%4,04%4,17%4,29%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,92%4,19%4,32%4,44%
HollandWoont Hypotheek4,00%   
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,28%4,33%4,65%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,20%4,28%4,44% 
ING Basisrente Hypotheek3,70%4,05%4,17%4,21%
Lot Hypotheek3,99%3,85%3,99%4,26%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,79%4,42%4,57%4,77%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,79%4,37%4,47%4,62%
NIBC Extra Hypotheek3,90%4,05%4,11%4,31%
NIBC Hypotheek3,80%3,95%4,01%4,21%
Obvion Woon Hypotheek3,83%4,01%4,10%4,30%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,69%4,01%4,16%4,36%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,84%4,16%4,31%4,51%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,00%4,30%4,45%4,65%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,85%4,15%4,30%4,50%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,77%3,90%3,99%4,17%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,04%4,09%4,14%4,44%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,24%4,29%4,34%4,64%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,00%4,10%4,25%4,35% 
Venn Hypotheek4,02%3,89%3,97%4,17%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,91%4,03%4,12%4,35%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,70%4,09%4,21%4,35%