Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 5 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 5 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Lloyds Bank Hypotheek2,91%2,97%3,07% 
Centraal Beheer Leef Hypotheek2,96%3,03%3,07%3,39%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,97%3,08%3,12%3,40%
ASR DigiThuis Hypotheek 3,12%3,22% 
ASR WelThuis hypotheek2,89%3,20%3,21%3,48%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek3,04%3,20%3,35% 
Venn Hypotheek3,27%3,20%3,41%3,91%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,10%3,23%3,33%3,48%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,10%3,28%3,43%3,63%
Lot Hypotheek3,37%3,29%3,32%3,55%
BLG Wonen Hypotheek3,23%3,32%3,35%3,54%
Clarian Wonen Hypotheek 3,32%3,49%3,70%
Duitse Volksbank Hypotheek 3,37%  
Moneyou Hypotheek3,43%3,39%3,50%3,85%
Syntrus Achmea Basishypotheek3,31%3,39%3,47%3,67%
Vista Hypotheken Hypotheek3,33%3,40%3,46%3,74%
SNS Bank Hypotheek3,31%3,41%3,44%3,60%
RegioBank Hypotheek3,23%3,42%3,45%3,64%
NIBC Direct Hypotheek3,19%3,44%3,49%3,79%
Argenta Hypotheek3,14%3,47%3,49%3,65%
MUNT Hypotheken Hypotheek3,37%3,48%3,48%3,61%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek3,48%3,48%3,50%3,56%
Obvion Woon Hypotheek3,33%3,49%3,64%3,81%
Allianz Hypotheek3,30%3,50%3,60%3,90%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,57%3,52%3,72%3,97%
AEGON Hypotheken3,47%3,52%3,65%3,83%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,49%3,52%3,67%3,87%
NIBC Direct Extra Hypotheek3,29%3,54%3,59%3,89%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,45%3,55%3,75%3,95% 
Robuust Hypotheken Hypotheek3,52%3,56%3,65%3,69%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,51%3,59%3,67%3,87%
ING Basisrente Hypotheek3,51%3,60%3,73%3,88%
Merius Hypotheken Hypotheek3,25%3,60%3,60%3,70%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,68%3,65%3,82%4,09%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,61%3,65%3,71% 
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,45%3,66%3,76%3,98%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,72%3,67%3,87%4,12%
Attens Hypotheek3,63%3,67%3,72%3,80%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,64%3,67%3,82%4,02%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 3,68%3,80%3,98%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,66%3,68%3,83%4,03%
IQWOON Hypotheek3,54%3,70%3,72%4,05%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,78%3,75%3,92%4,19%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam3,87%3,82%4,02%4,27%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden3,81%3,83%3,98%4,18%
ING Dagrente Hypotheek3,76%3,85%3,98%4,13%
ABN AMRO Woninghypotheek4,02%3,97%4,17%4,42%
HollandWoont Hypotheek3,20%