Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente overzicht 2 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 24-5-2024. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 2 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,00%4,25%4,40%4,50% 
Woonnu Hypotheek Energielabel C4,11%4,23%4,38%4,48%
Nationale Nederlanden Hypotheek4,21%4,45%4,60%4,80%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw4,21%4,40%4,50%4,65%
SNS Bank Hypotheek4,23%4,37%4,42%4,59%
AEGON Hypotheken4,24%4,26%4,33%4,61%
BLG Wonen Hypotheek4,26%4,33%4,41%4,57%
RegioBank Hypotheek4,27%4,34%4,40%4,58%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam4,28%4,43%4,58%4,78%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam4,29%4,43%4,45%4,57%
Centraal Beheer Leef Hypotheek4,34%4,44%4,49%4,51%
Woonfonds Woongenot Hypotheek4,35%4,45%4,50%4,53%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,39%4,54%4,61%4,72%
ING Basisrente Hypotheek4,40%4,58%4,70%4,74%
Argenta Hypotheek4,43%4,58%4,62%4,77%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,43%4,58%4,73%4,93%
ABN AMRO Budget Hypotheek4,44%4,58%4,60%4,72%
NIBC Hypotheek4,44%4,55%4,65%4,85%
Venn Hypotheek4,45%4,43%4,48%4,62%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,48%4,64%4,65% 
Robuust Hypotheken Hypotheek4,48%4,57%4,66%4,85%
ASR WelThuis hypotheek4,49%4,57%4,61%4,74%
Obvion Woon Hypotheek4,50%4,52%4,66%4,81%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,50%4,65%4,80%5,00%
HollandWoont Hypotheek4,52%   
Florius Profijt twaalf hypotheek4,54%4,69%4,76%4,87%
NIBC Extra Hypotheek4,54%4,65%4,75%4,95%
Lot Hypotheek4,55%4,75%4,88%5,16%
Allianz Hypotheek4,56%4,60%4,72%5,24%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,60%4,75%4,90%5,10%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,64%4,78%4,80%4,92%
ABN AMRO Woninghypotheek4,79%4,93%4,95%5,07%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,44%4,54% 
Clarian Wonen Hypotheek 4,49%4,65%4,75%