Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente overzicht 5 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 20-5-2022. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 5 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
BLG Wonen Hypotheek2,48%2,52%2,55%2,74%
SNS Bank Hypotheek2,56%2,66%2,69%2,80%
RegioBank Hypotheek2,48%2,62%2,65%2,84%
Obvion Woon Hypotheek2,38%2,54%2,69%2,86%
ASR WelThuis hypotheek2,44%2,60%2,61%2,88%
Robuust Hypotheken Hypotheek2,82%2,83%2,85%2,89%
Lot Hypotheek2,77%2,64%2,67%2,90%
Centraal Beheer Leef Hypotheek2,47%2,60%2,70%2,94%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw2,60%2,70%2,80%2,95%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam2,59%2,62%2,77%2,97%
Vista Hypotheken Hypotheek2,58%2,65%2,71%2,99%
Argenta Hypotheek2,54%2,87%2,89%3,00%
Clarian Wonen Hypotheek 2,56%2,74%3,00%
MUNT Hypotheken Hypotheek2,87%2,90%2,90%3,03%
Woonfonds Woongenot Hypotheek2,52%2,70%2,80%3,04%
Attens Hypotheek2,86%2,87%2,98%3,05%
NIBC Direct Hypotheek 2,72%2,77%3,07%
Allianz Hypotheek2,54%2,72%2,89%3,09%
Merius Hypotheken Hypotheek2,65%2,95%2,95%3,10%
Nationale Nederlanden Hypotheek2,60%2,75%2,90%3,10%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden2,74%2,77%2,92%3,12%
ING Basisrente Hypotheek2,76%2,85%2,98%3,13%
Venn Hypotheek2,74%2,77%2,92%3,15%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam2,77%2,72%2,92%3,17%
NIBC Direct Extra Hypotheek2,54%2,82%2,87%3,17%
Syntrus Achmea Basishypotheek2,81%2,89%2,97%3,17%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam2,81%2,83%2,98%3,18%
AEGON Hypotheken2,85%2,91%3,01%3,20%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek3,12%3,12%3,14%3,20%
IQWOON Hypotheek2,78%2,86%2,95%3,24%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C2,75%2,85%3,05%3,25% 
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden2,91%2,93%3,08%3,28%
Woonnu Hypotheek Energielabel C2,75%2,94%3,04%3,28%
ABN AMRO Budget Hypotheek2,92%2,87%3,07%3,32%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek2,93%2,90%3,07%3,34%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,01%3,09%3,17%3,37%
ING Dagrente Hypotheek3,01%3,10%3,23%3,38%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 3,13%3,25%3,43%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,03%3,00%3,17%3,44%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam3,07%3,02%3,22%3,47%
ABN AMRO Woninghypotheek3,22%3,17%3,37%3,62%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt3,05%3,00%3,17%3,96%
ASR DigiThuis Hypotheek 2,52%2,62% 
Duitse Volksbank Hypotheek 2,89%  
HollandWoont Hypotheek2,47%   
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek2,68%2,90%2,95% 
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek2,47%2,55%2,65% 
Lloyds Bank Hypotheek2,41%2,47%2,57%