Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 15 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 15 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
Lloyds Bank Hypotheek3,60%3,72%3,82% 
ASR DigiThuis Hypotheek 3,82%3,92% 
Moneyou Hypotheek3,82%3,83%3,93%4,30%
ASR WelThuis hypotheek3,77%3,90%3,94%4,18%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,77%3,87%3,94%4,16%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,78%3,88%3,95%4,17%
Venn Hypotheek3,62%3,93%3,97%4,19%
AEGON Hypotheken3,78%3,93%3,99%4,17%
Attens Hypotheek3,86%3,97%3,99%4,14%
Clarian Wonen Hypotheek 3,95%3,99%4,18%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek4,00%4,00%4,02%4,08%
MUNT Hypotheken Hypotheek3,81%4,03%4,03%4,13%
Lot Hypotheek3,61%3,95%4,05%4,30%
Merius Hypotheken Hypotheek3,95%4,08%4,08%4,15%
SNS Bank Hypotheek3,97%4,07%4,08%4,28%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,01%4,07%4,09%4,31%
Allianz Hypotheek3,62%4,08%4,10%4,30%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,96%4,01%4,11%4,32%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,90%4,03%4,13%4,28%
Argenta Hypotheek3,79%4,12%4,14%4,30%
Vista Hypotheken Hypotheek3,92%4,03%4,14%4,34%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,97%4,02%4,15%4,48%
BLG Wonen Hypotheek4,03%4,12%4,15%4,36%
NIBC Direct Hypotheek3,80%4,11%4,16%4,41%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,94%4,02%4,17%4,37%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,96%4,08%4,18% 
RegioBank Hypotheek4,02%4,08%4,18%4,36%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,90%4,08%4,23%4,43%
Robuust Hypotheken Hypotheek4,00%4,15%4,23%4,29%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,02%4,08%4,24%4,52%
Obvion Woon Hypotheek4,05%4,10%4,25%4,42%
NIBC Direct Extra Hypotheek3,90%4,21%4,26%4,51%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,98%4,08%4,28%4,48% 
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,21%4,27%4,29%4,51%
ABN AMRO Budget Hypotheek4,12%4,17%4,30%4,63%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,23%4,30%4,53%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek4,07%4,20%4,30% 
ING Basisrente Hypotheek4,07%4,21%4,30%4,55%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,09%4,17%4,32%4,52%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,09%4,17%4,32%4,52%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,12%4,18%4,34%4,62%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,27%4,32%4,45%4,78%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,24%4,32%4,47%4,67%
IQWOON Hypotheek4,39%4,45%4,54%4,83%
ING Dagrente Hypotheek4,32%4,46%4,55%4,80%
ABN AMRO Woninghypotheek4,42%4,47%4,60%4,93%
HollandWoont Hypotheek3,61%