Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 15 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 15 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Venn Hypotheek3,96%4,01%4,08%4,28%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,02%4,12% 
bijBouwe Hypotheek3,99%4,12%4,12%4,31%
Lloyds Bank Hypotheek4,01%4,02%4,12% 
ASR WelThuis hypotheek4,04%4,10%4,14%4,27%
MUNT Hypotheken Hypotheek4,19%4,05%4,15%4,32%
Attens Hypotheek4,14%4,15%4,16%4,26%
Centraal Beheer Leef Hypotheek4,05%4,06%4,17%4,42%
Vista Hypotheken Hypotheek4,09%4,12%4,17%4,32%
Argenta Hypotheek4,01%4,16%4,20%4,35%
AEGON Hypotheken4,00%4,12%4,21%4,51%
Clarian Wonen Hypotheek 4,10%4,21%4,50%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,91%4,06%4,21%4,41%
Robuust Hypotheken Hypotheek4,16%4,17%4,21%4,57%
Allianz Hypotheek4,19%4,16%4,22%5,10%
Woonfonds Woongenot Hypotheek4,10%4,11%4,22%4,44%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,18%4,23%4,55%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,11%4,12%4,23%4,55%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam4,00%4,13%4,24%4,49%
RegioBank Hypotheek4,09%4,16%4,24%4,43%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek4,05%4,10%4,31% 
SNS Bank Hypotheek4,20%4,25%4,31%4,48%
Lot Hypotheek4,14%4,20%4,32%4,48%
BLG Wonen Hypotheek4,18%4,20%4,33%4,47%
ING Basisrente Hypotheek4,13%4,25%4,35%4,48%
Merius Hypotheken Hypotheek4,45%4,15%4,35%4,95%
Moneyou Hypotheek4,16%4,10%4,35%4,48%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,06%4,21%4,36%4,56%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek4,14%4,25%4,37%4,60%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,20%4,30%4,37% 
Woonnu Hypotheek Energielabel C4,35%4,27%4,37%4,57%
ABN AMRO Budget Hypotheek4,15%4,28%4,39%4,64%
NIBC Hypotheek4,22%4,30%4,39%4,45%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,05%4,25%4,40%4,60%
Obvion Woon Hypotheek4,13%4,28%4,42%4,57%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,31%4,32%4,43%4,75%
NIBC Extra Hypotheek4,32%4,40%4,49%4,55%
Florius Profijt twaalf hypotheek4,29%4,40%4,52%4,75%
Tulp Hypotheken Riant Hypotheek3,92%4,25%4,52%4,93%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,20%4,40%4,55%4,75%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,35%4,48%4,59%4,84%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,25%4,50%4,65%4,75% 
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw4,25%4,58%4,68%4,83%
ABN AMRO Woninghypotheek4,50%4,63%4,74%4,99%
Nationale Nederlanden Hypotheek4,25%4,63%4,78%4,98%
Tulp Hypotheken Compleet hypotheek4,76%4,76%4,78%4,87%
HollandWoont Hypotheek4,20%