Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 6 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 6 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

HypotheekNHG60%80%100% 
ASR WelThuis hypotheek0,90%1,16%1,17%1,45%
Lloyds Bank Hypotheek0,95%1,10%1,25% 
BLG Wonen Hypotheek1,04%1,14%1,28%1,54%
Obvion Woon Hypotheek1,00%1,15%1,30%1,55%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1,10%1,18%1,32%1,61%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,03%1,14%1,33%1,62%
RegioBank Hypotheek1,09%1,18%1,33%1,61%
Argenta Hypotheek1,14%1,29%1,34%1,69%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam1,15%1,15%1,35%1,55%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1,07%1,14%1,37%1,49%
Venn Hypotheek1,06%1,36%1,38%1,82%
Allianz Hypotheek1,11%1,28%1,39%1,83%
Robuust Hypotheken Hypotheek1,06%1,25%1,39%1,67%
SNS Bank Hypotheek1,14%1,25%1,39%1,61%
NIBC Direct Hypotheek1,29%1,30%1,40%1,70%
ING Basisrente Hypotheek1,10%1,28%1,41%1,67%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,25%1,30%1,42%1,66%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1,08%1,33%1,43%1,58%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,14%1,31%1,46%1,64%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,17%1,30%1,48%1,70%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,39%1,40%1,50%1,80%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,30%1,30%1,50%1,70%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,30%1,30%1,50%1,70%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,22%1,29%1,52%1,64%
Nationale Nederlanden Hypotheek1,08%1,38%1,53%1,68%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek1,05%1,38%1,55% 
Florius Profijt twaalf hypotheek1,24%1,41%1,56%1,74%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,37%1,43%1,56%1,68%
AEGON Hypotheken1,39%1,54%1,62%1,67%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,45%1,50%1,62%1,86%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,45%1,45%1,65%1,85%
ING Dagrente Hypotheek1,35%1,53%1,66%1,92%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,37%1,44%1,67%1,79%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C1,30%1,30%1,70%1,90% 
ABN AMRO Woninghypotheek1,52%1,59%1,82%1,94%
HollandWoont Hypotheek1,07%   
Lot Hypotheek1,08%