Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Annuïteitenhypotheek hypotheekrente 6 jaar vast

Bent u op zoek naar de laagste hypotheekrente voor een annuïteitenhypotheek waarvan de rente 6 jaar vast staat? Op deze pagina vergelijken we een groot aantal annuïteitenhypotheken. U kunt ook eenvoudig de rentes van een andere rentevaste periode of een andere hypotheekvorm vergelijken.

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
BLG Wonen Hypotheek3,83%3,79%3,89%4,00%
RegioBank Hypotheek3,83%3,84%3,93%4,01%
SNS Bank Hypotheek3,85%3,93%3,96%4,09%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,71%3,89%3,99%4,06%
Lot Hypotheek4,10%3,87%4,01%4,23%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,87%3,96%4,03%4,10%
NIBC Hypotheek3,81%3,95%4,03%4,06%
ASR DigiThuis Hypotheek 3,94%4,04% 
Lloyds Bank Hypotheek3,83%3,94%4,04% 
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,88%3,97%4,04%4,11%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,03%4,04%4,05%4,35%
Argenta Hypotheek3,87%4,02%4,06%4,21%
ING Basisrente Hypotheek3,76%3,95%4,07%4,11%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,90%4,05%4,08%4,28%
ASR WelThuis hypotheek3,97%4,05%4,09%4,22%
Obvion Woon Hypotheek3,90%3,95%4,09%4,24%
Venn Hypotheek4,00%4,01%4,09%4,23%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,66%3,96%4,11%4,31%
NIBC Extra Hypotheek3,91%4,05%4,13%4,16%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,86%4,04%4,14%4,21%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,80%4,01%4,14%4,26%
Clarian Wonen Hypotheek 4,00%4,15%4,30%
AEGON Hypotheken3,90%4,10%4,16%4,41%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,86%4,07%4,18%4,32%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,95%4,18%4,19% 
Allianz Hypotheek4,05%4,05%4,20%5,10%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,80%4,14%4,24%4,39%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,90%4,10%4,25%4,45%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,23%4,24%4,25%4,55%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,81%4,11%4,26%4,46%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,95%4,16%4,29%4,41%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,90%4,15%4,30%4,40% 
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,06%4,24%4,34%4,41%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,80%4,19%4,34%4,54%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,05%4,25%4,40%4,60%
ABN AMRO Woninghypotheek4,21%4,39%4,49%4,56%
HollandWoont Hypotheek3,98%