Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente overzicht 6 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 19-8-2022. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 6 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
Lloyds Bank Hypotheek3,01%3,07%3,17% 
ASR DigiThuis Hypotheek 3,16%3,26% 
ASR WelThuis hypotheek3,12%3,23%3,27%3,51%
Obvion Woon Hypotheek3,01%3,14%3,29%3,46%
BLG Wonen Hypotheek3,15%3,24%3,30%3,52%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,05%3,15%3,35%3,55% 
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,13%3,30%3,38%3,54%
RegioBank Hypotheek3,15%3,32%3,38%3,60%
SNS Bank Hypotheek3,21%3,31%3,39%3,60%
Venn Hypotheek3,20%3,39%3,39%3,72%
Lot Hypotheek3,35%3,39%3,41%3,65%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,24%3,29%3,44%3,59%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,19%3,36%3,44%3,60%
AEGON Hypotheken3,17%3,35%3,48%3,59%
NIBC Direct Hypotheek3,24%3,43%3,48%3,78%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,30%3,33%3,48%3,68%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,11%3,39%3,49%3,64%
Syntrus Achmea Basishypotheek3,35%3,40%3,49%3,68%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,20%3,39%3,51%3,59%
Argenta Hypotheek3,18%3,51%3,53%3,69%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,24%3,40%3,53% 
NIBC Direct Extra Hypotheek3,34%3,53%3,58%3,88%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,39%3,44%3,59%3,74%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,11%3,44%3,59%3,79%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,36%3,43%3,60%3,71%
ING Basisrente Hypotheek3,38%3,50%3,63%3,78%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,45%3,48%3,63%3,83%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,55%3,60%3,69%3,88%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,46%3,53%3,70%3,81%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,52%3,55%3,70%3,90%
Clarian Wonen Hypotheek 3,63%3,71%3,90%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam3,54%3,59%3,74%3,89%
Allianz Hypotheek3,30%3,68%3,78%3,93%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden3,62%3,65%3,80%4,00%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,47%3,72%3,84%4,03%
ING Dagrente Hypotheek3,63%3,75%3,88%4,03%
ABN AMRO Woninghypotheek3,69%3,74%3,89%4,04%
HollandWoont Hypotheek3,15%