Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Eerlijk vergelijken
volledig onafhankelijk

Hypotheekrente overzicht 7 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 7-5-2021. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 7 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
ASR DigiThuis Hypotheek 0,95%1,05% 
BLG Wonen Hypotheek0,80%0,97%1,06%1,33%
ASR WelThuis hypotheek0,90%1,06%1,07%1,35%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,85%0,90%1,08%1,28%
Centraal Beheer Leef Hypotheek0,91%1,02%1,13%1,36%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw0,88%1,03%1,13%1,28%
Argenta Hypotheek0,89%1,09%1,14%1,34%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt0,89%0,98%1,14%1,54%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek0,88%1,01%1,15% 
Obvion Woon Hypotheek0,85%1,00%1,15%1,40%
ING Basisrente Hypotheek0,90%1,03%1,16%1,42%
Lot Hypotheek0,89%1,06%1,16%1,41%
Clarian Wonen Hypotheek 1,17%1,17% 
Venn Hypotheek0,88%1,04%1,17%1,41%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam0,89%0,98%1,18%1,38%
Woonfonds Woongenot Hypotheek0,92%1,04%1,18%1,43%
NIBC Direct Hypotheek0,94%1,05%1,20%1,50%
Robuust Hypotheken Hypotheek0,94%1,07%1,20%1,41%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,00%1,05%1,23%1,43%
Nationale Nederlanden Hypotheek0,88%1,08%1,23%1,43%
Allianz Hypotheek0,90%1,13%1,26%1,76%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden0,99%1,08%1,28%1,48%
bijBouwe Hypotheek0,89%1,07%1,30%1,42%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,18%1,30%1,63%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,04%1,15%1,30%1,60%
Attens Hypotheek1,14%1,22%1,32%1,47%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,04%1,13%1,33%1,53%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,07%1,20%1,35%1,59%
AEGON Hypotheken1,15%1,36%1,37%1,39%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,15%1,20%1,38%1,58%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,26%1,31%1,40%1,64%
ING Dagrente Hypotheek1,15%1,28%1,41%1,67%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,14%1,23%1,43%1,63%
ABN AMRO Woninghypotheek1,30%1,35%1,53%1,73%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C1,05%1,15%1,55%1,75% 
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,46%1,51%1,60%1,84%
HollandWoont Hypotheek0,88%