Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente overzicht 7 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 3-2-2023. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 7 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
Obvion Woon Hypotheek3,94%4,02%4,11%4,31%
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,84%3,98%4,13%4,30%
Argenta Hypotheek3,88%4,01%4,14%4,42%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,87%4,01%4,14%4,30%
NIBC Direct Hypotheek3,88%4,06%4,16%4,51%
AEGON Hypotheken3,98%3,99%4,17%4,38%
ASR DigiThuis Hypotheek 4,08%4,18% 
bijBouwe Hypotheek3,87%4,06%4,18%4,34%
BLG Wonen Hypotheek3,99%4,08%4,19%4,39%
Lot Hypotheek4,07%4,02%4,20%4,48%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw4,01%4,11%4,21%4,36%
ASR WelThuis hypotheek3,97%4,18%4,22%4,41%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,99%4,12%4,24%4,38%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,86%4,19%4,25%4,42%
Clarian Wonen Hypotheek 4,15%4,25%4,55%
NIBC Direct Extra Hypotheek3,98%4,16%4,26%4,61%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,86%4,13%4,28%4,48%
Nationale Nederlanden Hypotheek4,01%4,16%4,31%4,51%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C4,03%4,13%4,33%4,53% 
Venn Hypotheek3,98%4,22%4,34%5,45%
Woonnu Hypotheek Energielabel C4,07%4,26%4,36%4,51%
Syntrus Achmea Basishypotheek4,23%4,28%4,37%4,76%
Allianz Hypotheek3,96%4,07%4,39%4,62%
ABN AMRO Budget Hypotheek4,01%4,34%4,40%4,57%
ING Basisrente Hypotheek3,98%4,22%4,40%4,59%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden4,01%4,28%4,43%4,63%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam4,08%4,35%4,50%4,70%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek4,30%4,53%4,54% 
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,43%4,48%4,57%4,96%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,21%4,54%4,60%4,77%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,18%4,45%4,60%4,80%
Attens Hypotheek4,59%4,60%4,61%4,63%
ABN AMRO Woninghypotheek4,36%4,69%4,75%4,92%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,75%4,86%5,10%
HollandWoont Hypotheek4,13%