Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente overzicht 7 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 19-8-2022. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 7 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

HypotheekNHG60%80%100% 
ASR DigiThuis Hypotheek 3,21%3,31% 
ASR WelThuis hypotheek3,17%3,28%3,32%3,56%
Obvion Woon Hypotheek3,02%3,17%3,32%3,49%
BLG Wonen Hypotheek3,17%3,27%3,36%3,60%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,10%3,20%3,40%3,60% 
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,14%3,35%3,44%3,55%
Venn Hypotheek3,23%3,44%3,44%3,76%
Lot Hypotheek3,35%3,44%3,46%3,70%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,27%3,32%3,47%3,62%
AEGON Hypotheken3,17%3,35%3,48%3,59%
Attens Hypotheek3,22%3,34%3,50%3,64%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,30%3,35%3,50%3,70%
Syntrus Achmea Basishypotheek3,36%3,41%3,50%3,69%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,20%3,41%3,50%3,61%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,20%3,39%3,51%3,59%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,24%3,40%3,53% 
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,16%3,44%3,54%3,69%
NIBC Direct Hypotheek3,26%3,53%3,58%3,88%
Argenta Hypotheek3,25%3,58%3,60%3,76%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,42%3,47%3,62%3,77%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,16%3,49%3,64%3,84%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,45%3,50%3,65%3,85%
ING Basisrente Hypotheek3,42%3,54%3,67%3,82%
NIBC Direct Extra Hypotheek3,36%3,63%3,68%3,98%
Syntrus Achmea Comforthypotheek3,56%3,61%3,70%3,89%
Clarian Wonen Hypotheek 3,63%3,71%3,90%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,52%3,57%3,72%3,92%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam3,57%3,62%3,77%3,92%
Allianz Hypotheek3,31%3,72%3,81%3,96%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 3,69%3,81%3,99%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden3,62%3,67%3,82%4,02%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,55%3,72%3,84%4,03%
ABN AMRO Woninghypotheek3,72%3,77%3,92%4,07%
ING Dagrente Hypotheek3,67%3,79%3,92%4,07%
HollandWoont Hypotheek3,15%