Al sinds 2005
dagelijks bijgewerkt
1.200.000 mensen
bezoeken ons per jaar
Vragen? Bel ons!

Hypotheekrente overzicht 7 jaar rente vast, lineaire hypotheek

De hypotheekrente tarieven in dit hypotheekrente overzicht zijn het laatst gecontroleerd op 24-5-2024. Op deze pagina ziet u de actuele hypotheekrente voor een lineaire hypotheek bij een rente vast periode van 7 jaar. Wilt u de actuele hypotheekrente vergelijken van een andere hypotheekvorm of een andere rente periode, dan kunt u deze via het menu selecteren. De hypotheekrente standen kunt u sorteren op hypotheekinstelling of op risicoklasse (verhouding tussen hypotheekbedrag en waarde woning).

Helpdesk medewerker
Zeker weten dat u de juiste hypotheek kiest? Onze experts helpen u graag!
Afspraak maken
HypotheekNHG60%80%100% 
bijBouwe Hypotheek3,78%3,82%3,92%4,17%
BLG Wonen Hypotheek3,83%3,83%3,93%4,06%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3,71%3,89%3,99%4,06%
Argenta Hypotheek3,82%3,97%4,01%4,16%
Lot Hypotheek3,95%3,87%4,01%4,23%
NIBC Hypotheek3,71%3,95%4,03%4,06%
Venn Hypotheek3,92%3,95%4,03%4,17%
ASR DigiThuis Hypotheek 3,96%4,06% 
Centraal Beheer Leef Hypotheek3,88%3,97%4,06%4,11%
ING Basisrente Hypotheek3,76%3,95%4,07%4,11%
Woonfonds Woongenot Hypotheek3,89%3,98%4,07%4,12%
ASR WelThuis hypotheek3,98%4,06%4,10%4,23%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam3,66%3,96%4,11%4,31%
Robuust Hypotheken Hypotheek3,95%4,05%4,11%4,33%
NIBC Extra Hypotheek3,81%4,05%4,13%4,16%
ABN AMRO Budget Hypotheek3,86%4,04%4,14%4,21%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3,80%4,01%4,14%4,26%
Clarian Wonen Hypotheek 4,00%4,15%4,30%
AEGON Hypotheken3,90%4,10%4,16%4,41%
Allianz Hypotheek4,00%4,04%4,19%5,09%
Attens Hypotheek4,10%4,18%4,19%4,25%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek3,95%4,18%4,19% 
Syntrus Achmea Basishypotheek4,09%4,14%4,19%4,54%
Obvion Woon Hypotheek4,00%4,08%4,22%4,37%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 4,18%4,23%4,55%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw3,80%4,14%4,24%4,39%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden3,81%4,11%4,26%4,46%
Woonnu Hypotheek Energielabel C3,91%4,14%4,26%4,40%
Florius Profijt twaalf hypotheek3,95%4,16%4,29%4,41%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam3,95%4,15%4,30%4,50%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C3,90%4,15%4,30%4,40% 
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam4,06%4,24%4,34%4,41%
Nationale Nederlanden Hypotheek3,80%4,19%4,34%4,54%
Syntrus Achmea Comforthypotheek4,29%4,34%4,39%4,74%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden4,05%4,25%4,40%4,60%
ABN AMRO Woninghypotheek4,21%4,39%4,49%4,56%
HollandWoont Hypotheek3,95%